Anasayfa

Oydem Dil Okulları

Online Konuşma Kursu

OYDEM ile yabancı dil konuşma becerinizi online olarak becerebileceksiniz. Türkiye'nin her yerinden işyerinizde veya evinizde hatta isterseniz piknik ortamında platformumuzdan bağlanarak ister birebir ister en fazla 10 kişilik gruplar halinde konuşma kulüplerine katılabilirsiniz. Online katılabileceğiniz İngilizce seviye tespit sınavından sonra size uygun sınıflarla eğitiminize devam edebilirsiniz. İngilizce'yi canlı sınıflarımızda gerçek İngilizce öğretmenleriyle pratik yaparak geliştirebilirsiniz. İlk defa Online İngilizce Kursu alan başlangıç düzeyinde bir öğrencide olsanız sizin gibi aynı seviyede insanlarla birlikte konuşma sınıflarına dahil olacağınızdan hiçbir zorluk yaşamazsınız.

CANLI BİREBİR ÖZEL DERSLER

Pedogojik formasyon sahibi uzman öğretmenlerimizle size özel 60 dakikalık online ders ile telaffuzunuzu geliştirebilecek aynı zamanda çok daha güzel ve akıcı İngilizce konuşabileceksiniz.

CANLI GRUP DERSLERİ - ONLINE KONUŞMA KURSU

Sizlerle aynı seviyedeki 6-8 öğrenci ile sıcak bir ortamda yabancı veya Türk öğretmenlerle online konuşma sınıflarımıza katılabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

1- Seviyemi bilmiyorum nasıl öğrenebilirim?

Öğretmenlerimiz sizlerle online konuşarak seviyenizi belirleyecek gerekirse yazılı teste tabi tutulacaksınız.

2- Derslere nasıl katılacağız?

Türkiye'nin her yerinden bizim platformumuz üzerinden katılabileceksiniz.

3- Dersler nasıl işlenecek?

Ortalama 8 kişilik gruplarla eğitim formasyonu sahibi Türk veya yabancı öğretmenlerle konuşma eğitimi alacaksınız. Aynı zamanda eksik gramer bilginiz öğretmenleriniz tarafından tamamlanacaktır.

4- Eğitmenleriniz yabancı mı?

Başlangıç düzeyi eğitimlerde sizlere daha faydalı olabilmak adına Türk öğretmenler ders vermekte ancak ileri seviyelerde yabancı öğretmenler yer almaktadır. CELTA veya TESOL gibi sertifika sahibi olmayan hiçbir yabancı öğretmen kurumumuzda görev almamaktadır.

5- Derslerde gramer öğretiliyor mu?

Özellikle ilk seviyelerde öğrenciler İngilizce 'nin gramer yapısını öğrenmekte ve öğrendiklerini karşılıklı konuşma yoluyla geliştirmektedirler. Online İngilizce kurslarımız belirle saatlerde başlayıp belirli saatlerde bitmektedir.

6- Derslere hangi saatlerde katılabilirim?

birinci grup - Pazartesi- çarşamba 19:00 - 21:00

ikinci grup - Salı-perşembe 19:00- 21:00

7- Ücret nedir?

Ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Online dil kursları hakkında bilgi alabilmek için 0232 463 43 51 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!