Anasayfa

Oydem Dil Okulları

Gizlilik Politikası

YASAL UYARI

OYDEM DİL OKULLARI LTD ŞTİ KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ

Aşağıda kişisel verileriniz Oydem Dil Okulları Ltd.'ye aktarılmaktadır. şti. (“ŞİRKET”) tarafından nasıl işlendiğine ilişkin bilgiler başlıklar altında sunulmaktadır.

a) Veri Sorumlusu Hakkında

Kişisel verileriniz OYDEM DİL OKULLARI tarafından 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında işlenebilecektir. Kanun kapsamında OYDEM DİL OKULLARI veri sorumlusu olarak kabul edilmektedir.

b) Kişisel Verilerinizin İşlenme Amaçları

Kişisel verileriniz Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde sayılan kişisel verilerin işlenmesine ilişkin şartlara uygun olarak işlenmektedir.

Kişisel verilerinizin işlenme amaçları, bunlarla sınırlı olmamak üzere; OYDEM DİL OKULLARI veya OYDEM DİL OKULLARI'nın iş ortaklarının hukuki ve ticari güvenliğinin sağlanması, OYDEM DİL OKULLARI'nın ticari faaliyetlerinin sürdürülmesi ve OYDEM DİL OKULLARI'nın insan kaynakları ve istihdam politikalarının yönetilmesidir. OYDEM DİL OKULLARI.

Kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesini ve verilerinize hukuka aykırı olarak erişilmesini önlemek ve kişisel verilerinizin güvenliğini sağlamak amacıyla gerekli teknik ve idari her türlü tedbir alınmaktadır.

c) Kişisel Verilerinizin Paylaşılması

Kişisel verileriniz OYDEM DİL OKULLARI Grup Şirketleri ve OYDEM DİL OKULLARI'nın hissedarları, iş ortakları, tedarikçileri, dış hizmet sağlayıcıları ve kanunen yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile Kanun'un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen şartlara uygun olarak paylaşılabilecektir.

Kişisel verilerinizin paylaşım amaçları, bunlarla sınırlı olmamak üzere; OYDEM DİL OKULLARI veya OYDEM DİL OKULLARI'nın iş ortaklarının hukuki ve ticari güvenliğinin sağlanması, OYDEM DİL OKULLARI'nın ticari faaliyetlerinin sürdürülmesi ve insan kaynakları süreçlerinin ve istihdam politikalarının yönetilmesidir. OYDEM DİL OKULLARI.

Kişisel verilerinizin paylaşılması halinde gerekli güvenlik tedbirleri alınmaktadır.

d) Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemleri ve Hukuki Sebepleri

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!