Oydem Dil Okulları
 • Alsancak

  0 232 463 43 51

 • Karşıyaka

  0 232 368 85 16
 • Bornova

  0232 999 90 06

 • WhatsApp

  0533 168 93 09

OYDEM KIDS ÇOCUKLARINIZA İNGİLİZCE KONUŞTURUR !

NEDEN ÇOCUK İNGİLİZCESİ?
OYDEM KIDS olarak İngilizce Eğitiminin küçük yaşlarda başlaması gerekliliğinin farkında ve bilincindeyiz. İlkokul 1.sınıftan itibaren küçüklerimizi okullarımızda misafir etmekten gerçekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu ile, genç yaşta ingilizce öğrenmemin avantakı OYDEM KIDS'te.
Sevgili velilerimiz; özellikle belirtmek isteriz ki OYDEM KIDS’te alacağınız dil eğitimi sayesinde küçüklerimiz hem eğlenerek, hem zevk alarak, hem de öğrenerek İngilizce dil becerilerini kazanacaklardır. Ortalama 8-9 en fazla 12 kişiden oluşan sınıflarımızda küçüklerimiz neredeyse kolej seviyesinde eğitim göreceklerdir.
Okutulan kitaplar kolejlerde okutulan kitaplar olup program mümkün olduğunca kolejlere entegre hazırlanmaya çalışılmıştır.

OYDEM KIDS eğitimi sayesinde çocuklar için İngilizce bir sorun olmaktan çıkacak okuldaki notları yükselecek, çocuklarımız okullarındaki İngilizce derslerinde başarılarını ve farklarını belli edeceklerdir.
Asla pişman olmayacağınız ve gelecek için yaptığınız en güzel yatırım olacağına inandığımız OYDEM KIDS kaydınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.
Referansımız ise yıllardır bizimle eğitim gören küçük kardeşlerimizdir. İngilizce kursu dediğimizde akla gelen ilk isim OYDEM Kids olmaya devam edecektir. Güveniniz için teşekkür ederiz.

karşıyaka ingilizce, karşıyaka ingilizce kursu, ingilizce kursu karşıyaka, oydem karşıyaka, karşıyaka ingilizce kursları, karşıyaka dil kursları.

OYDEM Kids Anaokulları çok yakında Karşıyaka'da hizmetinizde...

OYDEM KIDS öğrencilerimiz eğitimlerimiz hakkında ne düşünüyor öğrenmek ister misiniz? Lütfen tıklayınız..

Eğitici İngilizce Programlarımız için siteyi gezmeye devam edebilirsiniz...

Öğrencilerimizin hayatları OYDEM KIDS'te nasıl geçiyor görmek isterseniz lütfen buraya tıklayınız...

OYDEM KIDS'te eğitim alan öğrencilerimiz hakkımızda ne düşünüyorlar öğrenmek istermisiniz? Yorumlar için lütfen burayı tıklayınız...