Anasayfa

Oydem Dil Okulları

 • Alsancak

  02324634351

 • Karşıyaka

  02323688516

 • Bornova

  02329999006

 • WhatsApp

  0533 168 93 09

OYDEM KIDS ÇOCUKLARINIZA İNGİLİZCE KONUŞTURUR !

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSU


OYDEM KIDS olarak İngilizce Eğitiminin küçük yaşlarda başlaması gerekliliğinin farkında ve bilincindeyiz. İlkokul 1.sınıftan itibaren küçüklerimizi okullarımızda misafir etmekten gerçekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Çocuklar İçin İngilizce Dil Kursu ile, genç yaşta ingilizce öğrenmemin avantajı OYDEM KIDS'te.


Sevgili velilerimiz; özellikle belirtmek isteriz ki OYDEM KIDS’te alacağınız dil eğitimi sayesinde küçüklerimiz hem eğlenerek, hem zevk alarak, hem de öğrenerek İngilizce dil becerilerini kazanacaklardır. Ortalama 8-9 en fazla 12 kişiden oluşan sınıflarımızda küçüklerimiz neredeyse kolej seviyesinde eğitim göreceklerdir.
Okutulan kitaplar kolejlerde okutulan kitaplar olup, program mümkün olduğunca kolejlere entegre hazırlanmaya çalışılmıştır.

OYDEM KIDS eğitimi sayesinde çocuklar için İngilizce bir sorun olmaktan çıkacak, okuldaki notları yükselecek, çocuklarımız okullarındaki İngilizce derslerinde başarılarını ve farklarını belli edeceklerdir.

Referansımız ise yıllardır bizimle eğitim gören küçük kardeşlerimizdir. İngilizce kursu dediğimizde akla gelen ilk isim OYDEM Kids olmaya devam edecektir. Güveniniz için teşekkür ederiz.

karşıyaka ingilizce, karşıyaka ingilizce kursu, ingilizce kursu karşıyaka, oydem karşıyaka, karşıyaka ingilizce kursları, karşıyaka dil kursları.

OYDEM Kids Anaokulları çok yakında Karşıyaka'da hizmetinizde...

OYDEM KIDS öğrencilerimiz eğitimlerimiz hakkında ne düşünüyor öğrenmek ister misiniz? Lütfen tıklayınız..

Öğrencilerimizin hayatları OYDEM KIDS'te nasıl geçiyor görmek isterseniz lütfen buraya tıklayınız...

OYDEM KIDS'te eğitim alan öğrencilerimiz hakkımızda ne düşünüyorlar öğrenmek ister misiniz? Yorumlar için lütfen burayı tıkl
ayınız...

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!