Anasayfa

Oydem Dil Okulları

 • Alsancak

  02324634351

 • Karşıyaka

  02323688516

 • Bornova

  02329999006

 • WhatsApp

  0533 168 93 09

Flemenkçe (Hollandaca) Dil Kursu

Flemenkçe Hollanda’nın ana dili olmakla birlikte, Belçika, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Surinam’da resmi dil olarak kullanılmaktadır.

Dünyada en yaygın olarak konuşulan dil İngilizce’dir. Dolayısıyla İngilizce kurslarına yoğun bir talep bulunmaktadır. İkinci sırada ise Almanca kursu gelmektedir. Flemenkçe ise bu iki dille aynı aileye sahip bir dildir. Hatta bazı dilbilimcilere göre Flemenkçe, Almanca’dan daha kolay öğrenilen bir dildir.

Bununla beraber Flemenkçe (Hollandaca) yaygın olarak kullanılmamakla birlikte iş olanaklarını geliştirmek isteyenlerin tercih ettiği bir dildir. Günümüzde tek bir dil yeterli olmamakla birlikte ikinci hatta üçüncü bir dil bilmek iş dünyasında istenilenler arasındadır. Bu nedenle iş bulma ve kariyerinde yükselme hedefleri olanların birden çok dil bilmesi ve hatta nadir öğrenilen dilleri öğrenmeleri gerekmektedir.

OYDEM Dil Okullarında alanında uzman eğitimciler tarafından verilen Flemenkçe( Hollandaca) kursları ile kısa sürede yeni bir dil öğrenmeniz mümkündür. İngilizce ve Almanca ile aynı dil ailelerine sahip olmaları Flemenkçe’nin daha kısa sürede öğrenilmesinde büyük avantaj sağlamaktadır. Çünkü İngilizce’de bilinen bir çok kelime Flemenkçe’de de bulunmaktadır. Dolayısı ile ikinci veya üçüncü dil olarak öğrenilecek Hollandaca, Almanca öğrenmekten çok daha kolaydır ve çok daha kısa sürede öğrenilir.

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!