Anasayfa

Oydem Dil Okulları

Çocuklar için İngilizce Kursu - En Başarılı Yabancı Dil Kursu

OYDEM KIDS ÇOCUKLARINIZA İNGİLİZCE KONUŞTURUR !

OYDEM KIDS olarak İngilizce eğitiminin küçük yaşlarda başlaması gerekliliğinin farkında ve bilincindeyiz. İlkokul 1.sınıftan itibaren küçüklerimizi okullarımızda misafir etmekten gerçekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu ile, genç yaşta ingilizce öğrenmemin avantajı OYDEM KIDS'te. İzmir İngilizce Kursu.

Sevgili velilerimiz; özellikle belirtmek isteriz ki OYDEM KIDS’te çocuklarınızın alacağı dil eğitimi sayesinde küçüklerimiz hem eğlenerek, hem zevk alarak, hem de öğrenerek İngilizce dil becerilerini kazanacaklardır. Ortalama 8-9 en fazla 12 kişiden oluşan sınıflarımızda küçüklerimiz neredeyse kolej seviyesinde eğitim göreceklerdir. Okutulan kitaplar kolejlerde okutulan kitaplar olup, program mümkün olduğunca kolejlere entegre hazırlanmaya çalışılmıştır.

OYDEM KIDS eğitimi sayesinde çocuklar için İngilizce kursu bir sorun olmaktan çıkacak, okuldaki notları yükselecek, çocuklarımız okullarındaki İngilizce derslerinde başarılarını ve farklarını belli edeceklerdir. Asla pişman olmayacağınız ve gelecek için yaptığınız en güzel yatırım olacağına inandığımız OYDEM KIDS kaydınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Referansımız ise yıllardır bizimle eğitim gören küçük kardeşlerimizdir. İngilizce kursu dediğimizde akla gelen ilk isim OYDEM Kids olmaya devam edecektir. Güveniniz için teşekkür ederiz.

ÇOCUKLAR İÇİN ONLINE İNGİLİZCE KURSU

OYDEM Kids ile 4-12 yaş arası çocuklar için İngilizce öğrenme platformumuz hazırlanmıştır. Corona virüs yaşadığımız bu günlerde Milli Eğitim Bakanlığınca alınan karara göre kurumumuz 23 Mart 2020 tarihinden itibaren tüm çocuk eğitimlerinde uzaktan öğretime geçerek online platform üzerinden çocuklarımıza eğitim vermektedir. Bu süreçte bizim yanımızda olan ve desteklerini bizden esirgemeyen tüm velilerimize şükran ve teşekkürlerimizi sunarız. Pedagog ve deneyimli öğretmenlerle hazırlanmış bireysel, özel online ders programı Türkiye'nin her yerinden evinizin konforunda sizlere ve çocuğunuza istediğiniz zamanlarda online olarak verilebilecektir.

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE ÖĞRENME PLATFORMU

Çocuklar için İngilizce öğrenme platformu ile Türkiye'de bir ilkiz.

* 4-12 yaş arası çocuklar için uzman öğretmenlerimiz tarafından geliştirilmiş özel bir programdır.

* Birebir özel ders veya grup dersleri şeklinde yapılabilir.

* Evinizin rahat ortamında sevdiklerinizin yanında güvenli ve sıhhatli bir ortamda derslere katılabilirsiniz.

* OYDEM Kids öğretmenleri çocuğunuzu İngilizce konuşmaya teşvik ederek kendilerine güven gelmesini sağlar ve çocuklarınızın konuşabildiklerini görürsünüz.

* Dersler, interaktif sanal sınıf ortamında Dünya standartlarına uygun bir şekilde gerçekleşmektedir.

FARKIMIZ?

Kurucularımızın ve çözüm ortaklarımızın ODTÜ İngilizce Öğretmenliği Bölümü ve ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olup, 20 yılı aşkın bir deneyime sahip olmaları ve İzmir' de "EN ÇOK GÜVENİLEN DİL OKULU" olma ünvanına sahip olmamız kurumumuzu farklı kılmaktadır. Bir diğer farkımız ise, çalışanlarımızın mutluluğu, güler yüzü ve çalışanlarımızın her zaman sizlerin yanında olmasıdır.

3 yaş ingilizce kursu,

4 yaş ingilizce kursu

5 yaş ingilizce kursu

6 yaş ingilizce kursu

ve ilköğretim çocuk ingilizce kursları

Karşıyaka çocuklar için ingilizce kursları, Karşıyaka ingilizce kursları, Karşıyaka çocuk ingilizce, Karşıyaka yaz okulu, yaz okulu ingilizce kursları

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!