Anasayfa
Oydem Dil Okulları
 • Alsancak

  02324634351

 • Karşıyaka

  02323688516

 • Bornova

  02329999006

 • WhatsApp

  0533 168 93 09

Neden Çocuk İngilizcesi?

OYDEM KIDS ÇOCUKLARINIZA İNGİLİZCE KONUŞTURUR !

OYDEM KIDS olarak İngilizce Eğitiminin küçük yaşlarda başlaması gerekliliğinin farkında ve bilincindeyiz. İlkokul 1.sınıftan itibaren küçüklerimizi okullarımızda misafir etmekten gerçekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu ile, genç yaşta ingilizce öğrenmemin avantajı OYDEM KIDS'te. İzmir İngilizce Kursu.

Sevgili velilerimiz; özellikle belirtmek isteriz ki OYDEM KIDS’te çocuklarınızın alacağı dil eğitimi sayesinde küçüklerimiz hem eğlenerek, hem zevk alarak, hem de öğrenerek İngilizce dil becerilerini kazanacaklardır. Ortalama 8-9 en fazla 12 kişiden oluşan sınıflarımızda küçüklerimiz neredeyse kolej seviyesinde eğitim göreceklerdir. Okutulan kitaplar kolejlerde okutulan kitaplar olup, program mümkün olduğunca kolejlere entegre hazırlanmaya çalışılmıştır.

OYDEM KIDS eğitimi sayesinde çocuklar için İngilizce bir sorun olmaktan çıkacak, okuldaki notları yükselecek, çocuklarımız okullarındaki İngilizce derslerinde başarılarını ve farklarını belli edeceklerdir. Asla pişman olmayacağınız ve gelecek için yaptığınız en güzel yatırım olacağına inandığımız OYDEM KIDS kaydınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Referansımız ise yıllardır bizimle eğitim gören küçük kardeşlerimizdir. İngilizce kursu dediğimizde akla gelen ilk isim OYDEM Kids olmaya devam edecektir. Güveniniz için teşekkür ederiz.

3 yaş ingilizce kursu,

4 yaş ingilizce kursu

5 yaş ingilizce kursu

6 yaş ingilizce kursu

ve ilköğretim çocuk ingilizce kursları

karşıyaka çocuklar için ingilizce kursları, karşıyaka ingilizce kursları, karşıyaka çocuk ingilizce, karşıyaka yaz okulu, yaz okulu ingilizce kursları

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!