Anasayfa

Oydem Dil Okulları

ONLINE İNGİLİZCE KURSU, ONLINE ALMANCA KURSU

İngilizce öğrenmenin en iyi ve en kolay yolu

İngilizce öğrenmenin en iyi yolu bol bol İngilizce konuşmak ve İngilizce pratik yapmaktır. OYDEM online ile dilediğin gün ve saatte İngilizce pratik yap.

HEMEN ŞİMDİ ARA

“OYDEM ile Online İngilizce” Nedir?

1 - OYDEM ile İngilizcenizi geliştirirken konforunuzdan ve zamanınızdan ödün vermezsiniz.

2- Dersler sizin uygun olduğunuz gün ve saatlere göre belirlenir.

3- OYDEM Online İngilizce kurslarında eğitmenle ister görüntülü ister sadece telefon üzerinden sesli konuşma yapabilirsiniz.

4- Eğer alt yapınız var ise, size uygulayacağımız Seviye Tespit sınavı sonrasında bizler de sizi hangi programın uygun olduğu konusunda yönlendirebiliriz.

​5- Sistemde toplamda 12 kurluk bir İngilizce eğitimimiz vardır. Online İngilizce kurslarında bu süre daha da azalabilir.

1 kur 6 saatlik online eğitim ile atlanmaktadır.

( Birebir özel ders )

6- Seviyeniz belirlendikten sonra konuşma seviyeniz belirlenecek Eğitim Danışmanlarımız bu konuda sizi en doğru şekilde yönlendireceklerdir.

7- Eğitimin tamamını almak zorunda değilsiniz! Kaç saatlik program almak istiyorsanız biz size uygun eğitimi planlıyoruz.

OYDEM Online İngilizce Kursu ile minimum zamanda maksimum eğitim alırsınız!

8- Konuşarak öğrenir ve İngilizceyi eğlenerek öğrenirsiniz. Konuşarak öğren.

9- Yds kursları TOEFL kursları gibi sınav odaklı kurslar mutlaka ve kesinlikle az kişili sınıflarda yapılmalıdır. Katılımcı sayısı ne kadar az olursa öğretmenin size ayıracağı vakit fazla olacağından eğitim kalitesi bu oranda artacaktır. Bu yüzden kalabalık sınıflarda eğitim veren eğitim kurumlarını lütfen tercih etmeyiniz. Eğer isterseniz Online Yds Kursu veya Online TOEFL Kursu alabilirsiniz.

OYDEM'de uzaktan eğitim, online ingilizce, online ingilizce kursu, online ingilizce kursları, online yds kursları, online TOEFL kursları, online IELTS kursları konusunda uzman eğitmenler tarafından verilir.

Öncelikle uzman eğitim danışmanlarımız, İngilizce Seviyenizi test ederler, size en uygun program belirlenir ve ardından başlayabileceğiniz grup, günler ve saatler netleşmiş olur. İster birebir özel ders ister grup eğitimi şeklinde eğitim alabilirsiniz. Online İngilizce Kursları ülkemizde henüz çok yaygınlaşmamış olmasına rağmen son zamanlarda yaşamakta olduğumuz Corona virüs etkisi ile talep artacaktır. İnsanların evde geçirdikleri vakti en verimli şekilde geçirebilmeleri için uzaktan eğitim konusunda online ingilizce kursları verebilen OYDEM gibi güvenirliliği kanıtlanmış İngilizce kursları ile görüşmeleri gerekecektir. Oydem Online Dil Kursları bu konuda yılların tecrübesine sahiptir. Birçok öğrencimiz, birçok iş adamı ve profesyoneller kurumumuzdan online ders almaktadırlar. Bu konuda uzman ve tecrübeli öğretmenlerimiz her zaman canlı yayında hep yanınızda olacaktır. Online İngilizce Kursu tavsiye eden kişilerin , dikkat etmesi gereken en önemli konu, kurumların bu konudaki alt yapı ve tecrübesi olmalıdır. Ücretsiz online dil eğitimi almak isteyenler internet sitelerinde sınırsız imkan bulabilirler. Ancak, online birebir özel ders almak istediğinizde her zaman yanınızda Oydem Online İngilizce Kurslarını bulabileceksiniz.


Her yer Dil Okulu
Uzaktan İngilizce eğitim sayesinde en kaliteli dersler ayağınıza kadar geliyor. Ne trafik sıkıntısı çekersiniz, ne kursa yetişme derdi ne de bulunduğunuz şehirde kaliteli bir kurs bulma telaşı içine girersiniz.

Zamanı Siz Belirleyin
Sabahları mı daha dinç olursunuz, yoksa akşam saatlerinde mi? İster sabah, ister öğlen veya akşam olsun, OYDEM size özel online program hazırlar.

MOBİL Uyumludur
Canlı derslere sadece bilgisayarınızdan katılmanıza gerek yok! İsterseniz tabletinizden, isterseniz akıllı telefonunuzu kullanarak derslere katılabilirsiniz.

Gelişiminizi Takip Ediyoruz
OYDEM Online İngilizce eğitiminde, eğitim alan kişiler eğitmen tarafından yakından gözlemlenir ve buna göre bir yönlendirme sağlanır. Verilen öneriler doğrultusunda hazırlanan ders programları, kişinin daha hızlı ilerlemesini sağlar.

Değerlendirme Sınavları
Seviyeniz ne olursa olsun her 20 saatlik eğitimin ardından bir değerlendirme sınavına girersiniz. Geçtiğiniz dönem içerisinde işlenen konular üzerindeki hakimiyetinizi ölçen sınavlar yine online olarak gerçekleştirilir. Öğretmenleriniz tarafından değerlendirilir ve size geri bildirimde bulunulur.

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!