Oydem Dil Okulları
 • Alsancak

  0 232 463 43 51

 • Karşıyaka

  0 232 368 85 16
 • Bornova

  0232 999 90 06

 • WhatsApp

  0533 168 93 09

ONLINE İNGİLİZCE KURSU

“OYDEM ile Online İngilizce” Nedir?

1 - OYDEM ile İngilizcenizi geliştirirken konforunuzdan ve zamanınızdan ödün vermezsiniz.

2- Dersler sizin uygun olduğunuz gün ve saatlere göre belirlenir.

3- OYDEM Online İngilizce sisteminde eğitmenle ister görüntülü ister sadece telefon üzerinden sesli konuşma yapabilirsiniz.

4- Eğer alt yapınız var ise, size uygulayacağımız Seviye Tespit sınavı sonrasında bizler de sizi hangi programın uygun olduğu konusunda yönlendirebiliriz.

​5- Sistemde toplamda 12 kurluk bir İngilizce eğitimimiz vardır.

1 kur 6 saatlik online eğitim ile atlanmaktadır.

( Birebir özel ders )

6- Seviyeniz belirlendikten sonra gerçek seviyeniz belirlenecek Eğitim Danışmanlarımız bu konuda sizi en doğru şekilde yönlendireceklerdir.

7- Eğitimin tamamını almak zorunda değilsiniz! Kaç saatlik program almak istiyorsanız biz size uygun eğitimi planlıyoruz.

OYDEM Online İngilizce Kursu ile minimum zamanda maksimum eğitim alırsınız!

8- Konuşarak öğrenir ve bundan çok zevk alırsınız.

OYDEM'de online ingilizce, online ingilizce kursu, online ingilizce kursları konusunda uzman eğitmenler ile verilir. Native speaker hakkında bilgi almak için şubelerimizi arayabilirsiniz.


Her yer Dil Okulu
Uzaktan İngilizce eğitim sayesinde en kaliteli dersler ayağınıza kadar geliyor. Ne trafik sıkıntısı çekersiniz, ne kursa yetişme derdi ne de bulunduğunuz şehirde kaliteli bir kurs bulma telaşı içine girersiniz.

Zamanı Siz Belirleyin
Sabahları mı daha dinç olursunuz, yoksa akşam saatlerinde mi? İster sabah, ister öğlen veya akşam olsun, OYDEM size özel online program hazırlar.

MOBİL Uyumludur
Canlı derslere sadece bilgisayarınızdan katılmanıza gerek yok! İsterseniz tabletinizden, isterseniz akıllı telefonunuzu kullanarak derslere katılabilirsiniz.

Gelişiminizi Takip Ediyoruz
OYDEM Online İngilizce eğitiminde, eğitim alan kişiler eğitmen tarafından yakından gözlemlenir ve buna göre bir yönlendirme sağlanır. Verilen öneriler doğrultusunda hazırlanan ders programları, kişinin daha hızlı ilerlemesini sağlar.

Değerlendirme Sınavları
Seviyeniz ne olursa olsun her 20 saatlik eğitimin ardından bir değerlendirme sınavına girersiniz. Geçtiğiniz dönem içerisinde işlenen konular üzerindeki hakimiyetinizi ölçen sınavlar yine online olarak gerçekleştirilir. Öğretmenleriniz tarafından değerlendirilir ve size geri bildirimde bulunulur.

izmir ingilizce kursu tavsiye 2017,izmir ingilizce kursu tavsiye 2018, izmir ingilizce kursu tavsiye 2019,izmir ingilizce kursu tavsiye, İzmir İngilizce kursu tavsiye. OYDEM Yabancı Dil Kursu, kurslar arasında en çok tavsiye edilen, en çok güvenilen ve sınav programlarında en başarılı dil kursu olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.