Anasayfa

Oydem Dil Okulları

Online İngilizce Kursu - Online Dil Eğitimi - Online Özel Dersler

İngilizce öğrenmek için evinizden çıkmanıza gerek yok. Online İngilizce Kursu ile İngilizce seviyenizi rahatlıkla geliştirebilirsiniz. OYDEM DİL OKULLARI son 7 yıldır bu konuda çok başarılı olup bir çok kişi ve kuruma online eğitim yoluyla İngilizce öğretmeyi başarmıştır. Hemen kayıt olup genel İngilizce bilginizi geliştirebilir eğer dilerseniz YDS, YÖKDİL, TOEFL kursu , IELTS kursu, HAZIRLIK ATLAMA kursu sınavları için online eğitim alabilirsiniz. İster kişiye özel birebir dilerseniz de bizim oluşturduğumuz gruplarımıza kayıt yaptırabilirsiniz. Online ingilizce kursu sayesinde evinizin konfor alanından ayrılmadan ve zaman kaybetmeden ayrıca ulaşım derdi olmadan ODTÜ mezunu öğretmenlerimizn yönetiminde tamamen kouşma ağırlıklı eğitim alma imkanı bulabileceksiniz. iletişim için 0232 463 43 51 numaralı telefon ile bilgi alabilirsiniz. OYDEM İngilizce Konuşturur.

Dersler Nasıl İşleniyor?

Dersler interaktif işleniyor. Ders esnasında öğretmeninize sözlü olarak soru sorabilirsiniz. Bu eğitim öğrencilerimizin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik bir eğitimdir. Online kurs sayesinde hem günlük İngilizce bilginiz gelişecek hem de YDS, YÖKDİL, TOEFL vb. sınavlara yönelik bir alt yapı oluşturacaksınız. Katılamadığınız veya tekrar izlemek istediğiniz dersleri istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Uzem Ne Demektir ?

Uzaktan eğitim programlarının yürütüldüğü interaktif erişim sistemidir. Online İngilizce Kursları ve online eğitimler uzem uzaktan eğitim sistemi şeklinde yürütülür.

Uzaktan Eğitim Nedir?

Zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde öğrencinin ve öğretmenin okula gelme zorunluluğu olmadan, tablet veya bilgisayar teknolojileri aracılığı ile sanal ortamda canlı, görüntülü ve sesli olarak dersleri işleyebildiği ve isterse bunları tekrar izleyebildiği sistemin adına uzaktan eğitim denir.

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!