Anasayfa

Oydem Dil Okulları

Yabancılar İçin Online Türkçe Kursu

Türkçe Kursu - Türkçe Öğren - Yabancılar İçin Türkçe Kursu- Türkçe Kursları
İstediğiniz her yerden Online Türkçe öğrenin.

Londra'da, Amsterdam'da ya da Berlin'de olabilirsiniz. Deneyimli Türkçe öğretmenlerinden Türkçe öğrenmek istiyorsanız, online Türkçe kurslarımız olacak. Online dersler, okulumuzdaki standart derslerimiz kadar etkili olacaktır. Bir avantajı da dersleri kaydedebilmeniz ve istediğiniz zaman çalışabilmenizdir. Online derslere katılmak için sadece dizüstü bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza ve bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. Tüm Türk öğretmenlerimiz İngilizce konuşabilmektedir.

Online derslerimize nasıl başlayabilirsiniz?

Sadece dil okulumuzu arayın, fiyatı öğrenin, randevu alın ve bir an önce başlayın.

Banka hesabı ile ödeme yapmak istiyorsanız bize bir e-posta gönderin, danışmanımız size bir banka hesabı gönderecek, böylece ödemeyi buna göre yapabilirsiniz. Ödeme tamamlanır tamamlanmaz derslere başlayabilirsiniz.

- İşte online Türkçe öğrenmenin bazı avantajları.
- Online eğitim size daha fazla esneklik sağlar.
- Daha düşük maliyetler (Ulaşım yok, bilet yok)
- Park sorunu yok.
- Öz disiplin ve sorumluluk.
- Daha fazla odaklanma.
- Zaman kazanırsınız.
- Kendi programınızı yapabilirsiniz.

İZMİR'DE TÜRKİYE'DE TÜRKÇE KURSLARI

Temel ifadeleri anlamak veya Türkçenizi geliştirmek istiyorsanız.

İngilizce konuşan Türkçe öğretmenlerimizle Türkçe öğrenmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Okulumuzu ziyaret edebilir ve burada İzmir Türkiye'de eğitim alabilirsiniz veya nerede olursanız olun size öğretebiliriz. Hangi ülkede veya şehirde yaşadığınızın önemi yok. Online Türkçe kursları. İzmir'de veya Amsterdam'da Türkçe öğrenebilirsiniz. Profesyonel Türkçe öğretmenlerimizle her yerde Türkçe öğrenebilirsiniz.

- OYDEM dil okulu İzmir Türkiye'de bulunmaktadır ve en iyi dil okullarından biri olarak kabul edilmektedir. Türkçe kursu - Londra'da Türkçe kursları Berlin'de Türkçe kursları .
- Cursus Turks - Türkischkurs . OYDEM, çevresinde çok iyi bilinen bir İngilizce ve Türkçe kursudur.
- Program Detayları: Kurslarımız Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi'nde tanımlanan dil seviyelerine göre düzenlenmiş olup iletişimsel ve öğrenen merkezli bir yaklaşımla uygulanmaktadır.
- Kurslarımız ve sertifikalarımız A1-A2 (Elementary level) olarak yapılandırılmıştır,
- B1-B2 (Orta Seviye) ve
- C1-C1+ (İleri Düzey).

Öğretmenlerimiz akademik kariyer yapmış ve bu alanda uzmanlaşmış kişilerdir. Programımız A1 seviyesinden başlayarak C1+ seviyesine kadar 6 kurdan oluşmaktadır ve tüm öğretmenlerimiz İngilizce bilmektedir.

Genel Türkçe

Eğitimimizde eşit olarak uygulanan okuma, dinleme, konuşma ve yazma bölümlerimiz var. Ana hedefimiz sizi mümkün olan en kısa sürede konuşturmaktır. Sadece daha hızlı konuşmanızı sağlamak için iletişimsel yaklaşım yöntemini kullanıyoruz.

- 2001'den beri öğretiyoruz ve çok fazla deneyime sahibiz.
- Genel Türkçe öğrenen kişiler, günlük yaşamlarında ana dili Türkçe olan kişilerle kolayca iletişim kurabilirler.
- Genel Türkçe programı A1'den C1'e kadar bazı dil seviyelerinden oluşmaktadır.

Oyunlar

Dil öğrenimine uygun olarak öğrenciler için sınıf içi etkinliklerde oyunlar uygulayarak ezber mantığından uzaklaşıyoruz, çünkü öğrencilerin Türkçeyi en iyi şekilde benimsemelerini istiyoruz ve bu nedenle
öğrenciler doğal öğrenme yöntemlerine geçiş yaparlar.

Etkinlikler

Sınıfta öğrenilen dersleri gezilerle desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Bazen kültürel bir gezi ya da çevredeki en yakın sokaklara ve alışveriş merkezlerine bir gezi ile öğrencilerin dışarıda birlikte pratik yapmaları için fırsatlar sunuyoruz.

Çocuklar için Türkçe

7-14 yaş arası çocuklar için özel olarak geliştirilmiş öğretim yöntemleri ile uygulanan bir eğitim türüdür. Drama, rol oynama ve aktarma öğretim yöntemlerinin öne çıkan teknikleridir. Oyun oynayarak ve eğlenerek öğretmeyi esas alır.

Özel dersler Türkçe’yi öğrenmek için yoğun ve etkili ders öğrenme biçimidir. OYDEM'de öğretmenlerimiz sizin istek ve arzularınıza odaklanıp Türkçe’yi daha kısa ve hızlı bir sürede öğrenmenize yardımcı olacaktır. Böylece zaman kaybından kurtulacaksınız.

Birebir / Özel Ders / Online özel ders / Online Konuşma kursu

Özel dersler Türkçe’yi öğrenmek için en yoğun ve etkili ders öğrenme biçimidir. OYDEM'de öğretmenlerimiz sadece sizin istek ve arzularınıza odaklanıp Türkçe’yi daha kısa ve hızlı bir sürede öğrenmenize yardımcı olacaktır.
Özel dersler her seviye için uygundur. Türkçe’yi konuşmak ve yazılı Türkçe becerinizi geliştirmek için en iyi fırsatlara sahip olacaksınız. Sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir teklif hazırlamaktan memnuniyet duyarız.

Birebir / Özel Ders Avantajlarınız Nelerdir?
1. Özel kursun süresini ve günlük ders saatlerinizi kendiniz belirlersiniz.
2. Özel kurs kaydı esnasında bir seviye tespit sınavına tabi tutulup ihtiyacınızı tespit edip sizin istek ve hedefleriniz doğrultusunda bir ders programı hazırlamaktayız.
3. Esnek ders yeri kursumuzda veya online olarak gerçekleşebilir.

TÜRKÇE KURSLARIMIZ

Türkçe Kurslarımız sürekli olarak açılmaktadır. Eğer kurs açılmaz ise öğrencilerimiz birebir özel ders alarak eğitimlerine devam edebilirler.

Türkçe Kurslarımızda iletişim amaçlı dil öğretimi desteklenmekte olup dört dil becerisini (okuma, yazma, dinleme, konuşma) geliştirmeye yöneliktir. Derslerimizde Türkçe öğretim kitaplarımızın yanısıra görsel ve işitsel ek aktiviteler yapılmaktadır. Türkçe Kurslarımız haftaiçi öğleden sonra veya sabah saatlerinde verilmektedir. Online Türkçe Kursu almak isteyen öğrenciler birebir canlı online ders alabilirler. Kurumumuz Online İngilizce Kurslarında olduğu gibi Online Türkçe Kurslarında da çok başarılıdır. Kurumumuzda iletişimsel method uygulanmakta ve en büyük amacımız öğrencimizin en kısa zamanda konuşmasına yardımcı olabilmektir. Kurslarımızda kurumumuzun kadrolu öğretim görevlileri ders vermekte olup tüm Türkçe öğretmenlerimiz çok iyi derecede İngilizce bilmektedir. Kursiyer adayları kurumumuza geldikleri takdirde veya online üzerinden konuşma sınavına tabi olacaklardır. Seviyeleri belirlenen öğrencilerimiz gruplara ayrılacaktır.

OYDEM kurs ücretlerimiz hakkında bilgi almak için arayabilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Eğitimlerimiz sonunda başarılı olan öğrencilere kurum sertifikası verilecektir. Türkçe Kurslarına katılan tüm öğrenciler eğer isterlerse cuma akşamları ücretsiz olarak yapmış olduğumuz İngilizce konuşma kurslarına katılabileceklerdir. Yabancılar için Türkçe Kursu dendiğinde akla gelen en önemli kurumlardan biri olmamızın nedeni, kurucularımızın ODTÜ Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu olmalarıdır. Türkçe kursu veya İngilizce kursları aramalarınada tereddüt etmeden kayıt yaptırabileceğiniz bir yabancı dil kursuyuz.

Temel ifadeleri anlamak veya Türkçenizi ilerletmek istiyorsanız,

OYDEM Dil Okulu İzmir'deki en iyi Türkçe Kursu'dur. Çünkü İngilizce konuşan uzman Türk eğitmenlerimiz size en verimli programı uygulayarak, Türkçe öğretir.

Dilerseniz kurumumuzu ziyaret edebilir ve eğitiminizi burada alabilirsiniz ya da hangi şehir veya ülkede yaşadığınızın bir önemi olmaksızın, bulunduğunuz yerde size online eğitim verebiliriz.

Türkçe öğrenmek isteyen yabancı dostlarınızı kurumumuza yönlendirebilirsiniz.

Çocuklar için Türkçe kursu

Çocuklar için Türkçe kurslarımız eğlenceli bir şekilde oyunlarla ve şarkılarla çok eğlenceli bir şekilde verilmektedir.

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!