Anasayfa
Oydem Dil Okulları
 • Alsancak

  02324634351

 • Karşıyaka

  02323688516

 • Bornova

  02329999006

 • WhatsApp

  0533 168 93 09

Türkçe Kursu - Learn Turkısh - Yabancılar İçin Türkçe Kursu

If you want to understand basic expressions or if you want to improve your Turkish.

If you want to learn Turkısh with our English speaking Turkish teachers, Just contact with us.

Yon either visit our school and get the education here or we can teach you whereever you are. No matter in which country or city you live in.

OYDEM language school is located in İzmir Turkey and considered to be one of the best language schools around.


Erasmus öğrencilerine özel Türkçe Kurslarımız 6 ayda bir açılmaktadır. Türkçe Kurslarımızda iletişim amaçlı dil öğretimi desteklenmekte olup dört dil becerisini (okuma, yazma, dinleme, konuşma) geliştirmeye yöneliktir. Derslerimizde Türkçe öğretim kitaplarımızın yanısıra görsel ve işitsel ek aktiviteler yapılmaktadır. Türkçe Kurslarımız haftaiçi öğleden sonra veya sabah saatlerinde verilmektedir. Online Türkçe Kursu almak isteyen öğrenciler birebir canlı online ders alabilirler. Kurumumuz Online İngilizce Kurslarında olduğu gibi Online Türkçe Kurslarında da çok başarılıdır. Kurslarımızda kurumumuzun kadrolu öğretim görevlileri ders vermekte olup tüm Türkçe öğretmenlerimiz çok iyi derecede İngilizce bilmektedir. Kursiyer adayları kurumumuza geldikleri takdirde veya online üzerinden konuşma sınavına tabi olacaklardır. Seviyeleri belirlenen öğrencilerimiz gruplara ayrılacaktır.

Oydem kurs ücretlerimiz hakkında bilgi almak için arayabilir veya kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Eğitimlerimiz sonunda başarılı olan öğrencilere kurum sertifikası verilecektir. Türkçe Kurslarına katılan tüm öğrenciler eğer isterlerse cuma akşamları ücretsiz olarak yapmış olduğumuz İngilizce konuşma kurslarına katılabileceklerdir. Yabancılar için Türkçe Kursu dendiğinde akla gelen en önemli kurumlardan biri olmamızın nedeni, kurucularımızın ODTÜ Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu olmalarıdır.

Temel ifadeleri anlamak veya Türkçenizi ilerletmek istiyorsanız,

OYDEM Dil Okulu İzmir'deki en iyi Türkçe Kursu'dur. Çünkü İngilizce konuşan uzman Türk eğitmenlerimiz size en verimli programı uygulayarak, Türkçe öğretir.

Dilerseniz kurumumuzu ziyaret edebilir ve eğitiminizi burada alabilirsiniz ya da hangi şehir veya ülkede yaşadığınızın bir önemi olmaksızın, bulunduğunuz yerde size online eğitim verebiliriz.

Türkçe öğrenmek isteyen yabancı dostlarınızı kurumumuza yönlendirebilirsiniz.

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!