Oydem Dil Okulları

Genel İngilizce

OYDEM İNGİLİZCE KURSU

EN ÇOK GÜVENİLEN YABANCI DİL KURSU / OYDEM DİL OKULLARI

OYDEM'de amacımız size EN KISA SÜREDE EN HIZLI ve etkili bir şekilde İngilizce'yi yazarak, anlayarak ve en önemlisi konuşarak öğretmeyi amaçlamaktır. Kurumumuzda görevli deneyimli eğitim danışmanlarımız sayesinde, mevcut İngilizce seviyeniz test edilir ve size en uygun İngilizce programlarımıza yönlendirilirsiniz.

Eğitimlerimiz sıfırdan başlayanlar için toplamda 12 Kur şeklindedir. İngilizceye sıfırdan başlamak isteyenler 12 kurun sonunda tüm gramer bilgisini almış olur. OYDEM size yüzde yüz başarı garantisi sunar. Kur sınavlarında başarısız olmanız durumunda, size özel birebir ücretsiz telafi dersleriyle eksik veya geri kaldığınız konuları kapatabilir böylece kur tekrarı yapmadan bir sonraki kura geçiş yapabilirsiniz.

OYDEM kurulduğundan beri, İngilizce kurslarına yeni bir bakış açısı getirmiştir.

Eğitimlerimizde mutlaka dinleme çalışmaları, sinema salonumuzda film izleme çalışmaları ve konuşma kulüplerimizde konuşma eğitimleri yapılmaktadır. Sıkıcı gramer eğitimine yeni bir boyut kazandırarak size en etkili ve hızlı bir şekilde İngilizce öğretmeyi hedefliyoruz.

Eğitimlerimiz öğrenci merkezli geçmektedir. Peki nedir bu öğrenci merkezli eğitim?

Tamamen öğrencilerimizi konuşmaya teşvik ederek öğrendiği gramer bilgilerini ders süresince aktif bir şekilde kullanmalarını sağlamaktır.

Öğrencilerimiz ortalama 7-8 kişilik sınıflarda toplantı düzeninde ders işlemektedir. Bu öğrencileri sıkıcı sınıf düzeninden uzaklaştırarak konuşmaya daha teşvik edicidir.


>>Movie Club aktiviteleri,

>>Conversation Club aktiviteleri,

>>Listening Çalışmaları

KUR SİSTEMİ
Toplam 12 kurdan oluşmakta her kur 36 ders saati olup her ay 1 kur atlatılmaktadır. Seviyeler aşağıdaki tabloda detaylı bir şekilde verilmiştir. İngilizce Kursu - Online İngilizce Kursu - Hazırlak atlama kursu- YDS kursu - TOEFL IELTS gibi konularda çok başarılıdır.