Anasayfa
Oydem Dil Okulları
 • Alsancak

  02324634351

 • Karşıyaka

  02323688516

 • Bornova

  02329999006

 • WhatsApp

  0533 168 93 09

İzmir İngilizce Kursu ve Diğer Yabancı Dil Kursları

İzmir İngilizce Kursu ve Yabancı Dil Kursu OYDEM,

ODTÜ İngilizce Öğretmenliği ( F.L.E ) mezunlarının kurmuş oldukları, AVRUPA KALİTE ÖDÜLÜ almaya hak kazanmış bir yabancı dil kursudur. Eğitim kalitesi, OYDEM Yabancı Dil Okulları'nda her şeyden önce gelmektedir. İzmir’de İngilizce dil eğitimi, Almanca dil eğitimi ve İspanyolca dil eğitimi konusunda, önce kaliteli eğitim anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Bu mantalite ile İzmir'deki İngilizce ve Yabancı dil kursları arasında uzun yıllar boyunca kalitemizi koruduk, güven sağladık ve büyüdük. Kurslarımızda en çok İngilizce ve Almanca dil sınıflarına talep olmaktadır. Ancak ne kadar talep olursa olsun sınıflarımızı asla kalabalıklaştırmayan prensip ile eğitim veriyoruz. Eğitmenlerimiz, İngilizce dil kursu ve Almanca dil kursu eğitim programları hakkında uzman ve yetkinlerdir. İngilizce ve Almanca dillerinin yanı sıra İspanyolca dil kursumuz da bu kursumuzda eğitim almış öğrenciler arasında seçkin bir kurs olarak anılmaktadır ve her sene bu kaliteli İspanyolca eğitimimiz sayesinde daha yoğun ilgi görmektedir.

OYDEM Yabancı Dil Kursları’mız da uzman ve deneyimli eğitimcilerimizin desteğiyle, hedefe yönelik çağdaş eğitim sistemleri uygulanmaktadır. İzmir OYDEM Yabancı Dil Kursları, İngilizce ve Almanca kursları kaliteli eğitim için uygulanan çalışma metotları ile bir yabancı dil hem anlamayı ve hem gerçek dünyada akıcı bir şekilde konuşmayı beraber sağlamaktadır.

OYDEM'in açılımı "Ortadoğulular Yabancı Dil Eğitim Merkezi"'dir. İsmimiz ODTÜ - Ortadoğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunu kurucularımızdan ileri gelmektedir.

OYDEM, T.C.Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir İzmir İngilizce ve Yabancı Dil Kursudur. Ortalama 8, maksimum 12 kişilik sınıflarda konuşma ağırlıklı bir eğitim verilmektedir. Sınıflarda verilen eğitimler kadar OYDEM Online İngilizce Kurslarında çok başarılıdır. Özellikle birebir özel İngilizce dersler online şeklinde tercih edilmektedir. Online İngilizce Kurslarının avantajlarını sitemizdeki “Online İngilizce Kursu”, “Online Eğitimler” linklerimiz altında inceleyebilirsiniz.

İzmir OYDEM İngilizce, Almanca, İspanyolca Kursları

2002 senesinde kurulduğumuzdan beri İzmir' de İngilizce kursu ve İzmir İngilizce kursları araştırmalarında en çok tercih edilen kurs olmamızın nedeni, kurucularımızın birer eğitimci olması ve eğitime çok önem vermeleridir.

OYDEM, İzmir’de en çok güvenilen İngilizce kursu ve en iyi İngilizce Kursu olarak nitelendirilmekte ve şu dallarda eğitim vermektedir:

OYDEM İzmir Yabancı Dil Kursları

Kurslarımız,İngilizce Kursları İzmir, IELTS Kursu, TOEFL Kursu İzmir, YDS Kursu, Almanca Kursu, İspanyolca Kursu, Rusça Kursu, Japonca Kursu, Yabancı Dil Kursu, Yabancılar için Türkçe Kursu, Çocuklar İçin İngilizce Kursu, Almanca Kursları İzmir, Almanca Kursu olarak listelenebilir.

OYDEM Online İngilizce Kursları, Online Almanca Kursları ve Online İspanyolca Kursları

Geleneksel sınıf eğitimin yanında OYDEM online yabancı dil kursları, online İngilizce kursu, online Almanca kursu, online İspanyolca kursu ile öğrencilerimize uzaktan yabancı dil eğitimi vermekteyiz. Online eğitimlerimiz grup ve birebir özel dersler şeklinde olmaktadır. Uzaktan eğitim altyapısı olarak zoom, skype ve diğer iletişim yazılımlarını kullanmakla beraber eğitimlerimiz için ayrıca OYDEM’in kendine ait yazılım altyapısı ile eğitimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kurslarımız ile ilgilenen katılımcılarımız için online seviye tespit sınavından sonra seviyelerine göre online İngilizce kurslarımıza, online Almanca kurslarımıza ve online İspanyolca kurslarımıza katılmaktadırlar. Katılımcılar istedikleri ve uygun oldukları saatlere göre bu saate en yakın grup ile uzaktan yabancı dil eğitimi alabildikleri gibi isterlerse deneyimli eğitmenlerimiz ile bire bir özel dersler ile İngilizce, Almanca ve İspanyolca yabancı dil eğitimi de alabiliyorlar. Evlerin konforundan uzaklaşmadan ancak eğitim disiplininden de taviz vermeden öğrenmek istedikleri yabancı dil için online yabancı dil eğitim fırsatını OYDEM’in deneyimli ve uzman eğitmenleri ile almak için bize ulaşın.

Yabancı Dil Kursu Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Konular

1) Öğretmenler İngilizce öğretmenliği diplomasına sahip mi? Öğrenciler, tanışma aşamasında bir öğretmenin diplomasını sorgulamak istemeyebilir sonraki günlerde ise bu konu çok önemsenmez. Ancak İngilizce eğitimi için bir yol gösterici ile çalışırken en önemli konudur. Özellikle İngilizce dil eğitimi alanında hizmet veren kişilerin bir eğitim fakültesinde eğitim almış olması, tecrübeli bir öğretmen olması, bulunduğu İngilizce dil kursu ve elbette bu kursta verilen İngilizce dil eğitimi yönünden açık ve belirleyici farklar yaratır. Birçok İngilizce ve yabancı dil eğitim kursu daha mezun dahi olmamış öğrencilerle çalışmaktadır.

2) İlgilendiğiniz yabancı dil eğitimi kursu Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı mı yoksa merdiven altı tabir edilen kaçak bir yabancı dil kursu mu?

3) Tüm yabancı dil öğretmenlerinin eğitim formasyonu var mı?

4) Kursun kurucuları "Eğitmen" mi? Eğitim alanında tecrübeli mi?

5) Açılacak yabancı dil sınıflarını sizi çok bekletmeden zamanında açabiliyor mu?

6) Başta İngilizce dili olmak üzere kitapları kendi yayınları mı? ODTÜ yayınları gibi yabancı dil eğitiminde seçkin ve geçerli yayınlardan faydalanıyorlar mı?

7) Bir aylık sürede verilebilecek bir yabancı dil kurunu, konuları yayarak 3 ayda mı tamamlıyorlar?

Hakkımızda daha fazla...
haber

Bizden Haberler

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!