Anasayfa

Oydem Dil Okulları

Conversation Clubİzmir OYDEM İngilizce kurslarında, İngilizce, IELTS-YDS ve TOEFL eğitimi alan öğrencilerimiz için Cuma günleri ücretsiz "Konuşma Kulübü" etkinliğimiz vardır. İngilizce konuşma derslerinde öğrencilerimiz, güncel hayattan konularla, kendi İngilizce seviyelerindeki öğrencilerle konuşma pratiğini geliştirir.

Bunun dışında İngilizce gramer eğitimi almak istemeyen ve seviyesi buna yeterli olan öğrencilerimiz için oluşturduğumuz, tamamen İngilizce pratiği yapan sınıflarımızda yabancı eğitmenlerle haftanın 3 günü eğitim veriyoruz.

Kurumumuzda katılacağınız "Seviye Tespit Sınavı" sonrasında, İngilizce düzeyiniz en az B1 seviyesinde ise siz de OYDEM'de yabancı öğretmenlerle gerçekleşen konuşma sınıflarına katılabilirsiniz. Konuşma sınıflarımızda tamamen pratik eğitimi verilerek, İngilizce'yi akıcı ve hatasız konuşmanız sağlanır. Detaylı bilgi için şubelerimizi arayabilirsiniz.

Konuşma Programı - İngilizce Konuşma Kursu İzmir

OYDEM'de İngilizce Konuşma Kursu İzmir veya Conversation Club İzmir İngilizce Kursu olarak adlandırdığımız yabancı dil konuşma programı; "Genel İngilizce Düzeyi"ni aşmış ve konuşma becerisini geliştirmek isteyen öğrencilere yöneliktir.

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!