Anasayfa

Oydem Dil Okulları

Online İngilizce Konuşma Kursu

İngilizce konuşma eğitimlerinizi birebir veya 8 kişiyi aşmayan sınıflarda OYDEM Dil Okulları' nın geliştirmiş olduğu özel platform ile interaktif bir şekilde alabilirsiniz. İnternet erişimi olan ve internete girebileceğiniz herhangi bir cihaz ile İngilizce konuşma programına dahil olabilirsiniz. Belirlemiş olduğumuz seviye tespit sınavına göre yerleştirilmiş olduğunuz gruplarda yabancı veya Türk İngilizce öğretmenleri ile konuşmanızı geliştirebilirsiniz. Programı özel ders olarak almak isteyen öğrenciler kendi istediği saatlerde programa katılabilirler. Grup dersleri için saatler kurumumuz tarafından belirlenmektedir.

Online İngilizce konuşma programına başlamadan önce öğretmenimizin sizinle yapacağı görüşmede İngilizce seviyenizi biz ölçeceğiz. Online İngilizce Konuşma Kursu tamamen sizin isteğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusnda şekillendirilecektir. Eğitim danışmanlarımıza hedefinizin ne olduğunu, amacınızın ne olduğunu tam olarak anlattığınız takdirde danışmanımız sizi en iyi şekilde yönlendirecektir.

Online Derslerin Avantajları Nelerdir?

Derslerimizi online alarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız öğlen yemek arasında da ders alabilir veya yöneticinizi ikna ederek gün içi istediğiniz bir saatte ders alma şansına kavuşabilirsiniz. Oydem Online Dil Okulları' nın sizler için özel hazırlamış olduğu platformda derslerinizi yapabileceksiniz. Ulaşım, trafik, park yeri sorunu, toplu taşıma aracı problemi gibi sorunlara maruz kalmadan derslerinize devam edebileceksiniz.

Oydem Online İngilizce Konuşma Kursunun Sunduğu Başka Hizmetler Var mıdır?

Platformumuzdaki yüzlerce eğitim materyalleri ve aktiviteler sayesinde kayıtlı öğrencilerimiz 7/24 İngilizce çalışma ve kendilerini geliştirme imkanı bulabileceklerdir.

Süreç Nasıl İşliyor?

1- Eğitime haftada kaç kere katılacağınıza karar verin.

2- Eğitim danışmanımızla görüşerek İngilizce seviyenizi belirleyin.

3- Eğitim danışmanımızla görüşerek ödemeyi tamamlayın.

4- Derslere başlayın ve keyifli bir şekilde İngilizce konuşmanızı geliştirin.

FARKIMIZ?

Kurucularımızın ve çözüm ortaklarımızın ODTÜ İngilizce Öğretmenliği Bölümü ve ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olup, 20 yılı aşkın bir deneyime sahip olmaları ve İzmir' de "EN ÇOK GÜVENİLEN DİL OKULU" ünvanına sahip olmamız, kurumumuzu farklı kılmaktadır. Bir diğer farkımız ise çalışanlarımızın mutluluğu, güler yüzü ve her zaman sizlerin yanında olmalarıdır.

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!