Anasayfa

Oydem Dil Okulları

İzmir İngilizce Kursu

İZMİR OYDEM İNGİLİZCE KURSU

EN ÇOK GÜVENİLEN YABANCI DİL KURSU / OYDEM DİL OKULLARI

OYDEM'de amacımız size EN KISA SÜREDE EN HIZLI ve etkili bir şekilde İngilizce'yi yazarak, anlayarak ve en önemlisi konuşarak öğretmeyi amaçlamaktır.

Kurumumuzda görevli deneyimli eğitim danışmanlarımız sayesinde, mevcut İngilizce seviyeniz test edilir ve size en uygun İngilizce programlarımıza yönlendirilirsiniz.

Eğitimlerimiz sıfırdan başlayanlar için toplamda 12 Kur şeklindedir. İngilizce'ye 0'dan başlamak isteyenler 12 kurun sonunda tüm gramer bilgisini almış olur. (Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate) OYDEM size başarı garantisi sunar. Kur sınavlarında başarısız olmanız durumunda, size özel birebir ücretsiz telafi dersleriyle eksik veya geri kaldığınız konuları kapatabilir, böylece kur tekrarı yapmadan bir sonraki kura geçiş yapabilirsiniz.İzmir'de İngilizce Kursu veya online İngilizce kursu alarak yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.

OYDEM kurulduğundan beri, İzmir 'de İngilizce kurslarına yeni bir bakış açısı getirmiştir.

Eğitimlerimizde mutlaka dinleme çalışmaları, sinema salonumuzda film izleme çalışmaları ve konuşma kulüplerimizde konuşma eğitimleri yapılmaktadır. Sıkıcı gramer eğitimine yeni bir boyut kazandırarak size en etkili ve hızlı bir şekilde İngilizce öğretmeyi hedefliyoruz.

Eğitimlerimiz öğrenci merkezli geçmektedir. Peki nedir bu öğrenci merkezli eğitim? Tamamen öğrencilerimizi konuşmaya teşvik ederek öğrendiği gramer bilgilerini ders süresince aktif bir şekilde kullanmalarını sağlamaktır.

Öğrencilerimiz ortalama 7-8 kişilik sınıflarda toplantı düzeninde ders işlemektedir. Bu, öğrencileri sıkıcı sınıf düzeninden uzaklaştırarak konuşmaya daha teşvik edici bir İngilizce eğitimidir. İngilizce kurslarına katılarak aşağıda söyleyeceğimiz tavsiyelere uyduğunuz takdirde yabancı dil seviyenizi çok iyi bir düzeye getirebilirsiniz. Peki bunun için ne yapmalıyız?

Öncelikle yabancı dil öğrenimi için bir hedef / zaman belirlemelisiniz. Kendinize 6 ay ile 18 ay arasında bir hedef koymalısınız. Mutlaka düzenli olarak dersleri takip etmelisiniz. Bol bol kitap okumalısınız. Alt yazılı film izleyip yeterli miktarda dinleme çalışması yaptığınız takdirde öğrenmek istediğiniz hedef dilde başarılı olacaksınız. İngilizce kursu veya Almanca kursu alıyor olabilirsiniz. Önemli olan pes etmemek, asla vazgeçmemektir. Ancak bu şekilde hedefinize ulaşabilirsiniz. Genel İngilizce kurslarını tamamladıktan sonra sınav programlarına yönelik IELTS kursu, TOEFL kursu, YDS kursu gibi ya da İngilizce konuşma kursu gibi özel programlara yönelebilirsiniz.

>>Movie Club aktiviteleri,

>>Conversation Club aktiviteleri,

>>Listening Çalışmaları

İNGİLİZCE KURSLARI
İngilizce eğitimimiz toplam 12 kurdan oluşmakta, her kur 36 ders saati olup her ay 1 kur atlatılmaktadır. Seviyeler aşağıdaki tabloda detaylı bir şekilde verilmiştir. İngilizce Kursu - Online İngilizce Kursu - Hazırlık atlama kursu- YDS kursu - TOEFL IELTS kursu gibi konularda çok başarılıdır.

Yabancı Dil Kursu İzmir dendiğinde akla OYDEM Yabancı Dil Kursları'nın gelmesinin en büyük nedeni 18 yıllık bir kuruluş olmamız ve en çok güvenilen Dil Kursu olmamızdan kaynaklanmaktadır.

İngilizce Kurs Fiyatlarımız hakkında bilgi verebilmek adına sizi en yakın şubemize bekleriz. Yabancı dil kurs fiyatlarımız, sizin var olan İngilizce alt yapınıza, hedeflediğiniz seviyeye ve ayırabileceğiniz zamana göre belirlendiği için bu konuda bir standart fiyat vermemiz mümkün olmuyor.

Kurumumuza gelerek istediğiniz zaman girebileceğiniz Seviye Tespit Sınavı uygulaması sonrasında, eğitime ne zaman başlayabileceğiniz, gün ve saat seçenekleri ve kurs fiyatları netleşmiş olacaktır. Ayrıntılı bilgi verebilmek adına sizi OYDEM şubelerine bekliyoruz.

YABANCI DİL KURSU SEÇERKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN KONULAR

1) ÖĞRETMENLER İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ DİPLOMASINA SAHİP Mİ? (BİRÇOK KURUM MEZUN OLMAMIŞ ÖĞRENCİLERLE ÇALIŞMAKTADIR.)

2) KURUM MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI MI YOKSA MERDİVEN ALTI KAÇAK BİR KURUM MU?

3) TÜM ÖĞRETMENLERİN EĞİTİM FORMASYONU VAR MI?

4) KURUCULARI EĞİTMEN Mİ? EĞİTİM ALANINDA TECRÜBELİ Mİ?

5) AÇILACAK SINIFLARI SİZİ ÇOK BEKLETMEDEN ZAMANINDA AÇABİLİYOR MU?

6) KİTAPLARI KENDİ YAYINLARI MI? ODTÜ YAYINLARINDAN FAYDALANIYORLAR MI?

7) 1 AYLIK SÜREDE VERİLEBİLECEK 1 KURU KONULARI YAYARAK 3 AYDA MI TAMAMLIYORLAR?

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!