Anasayfa

Oydem Dil Okulları

Bire Bir Özel Dersler

İNGİLİZCE ÖZEL DERS İZMİR, BİREBİR İNGİLİZCE

Bire bir İngilizce veya Bire bir yabancı dil programlarımız yabancı bir dili kendi başarı performansında öğrenmek isteyenler için özel olarak hazırlanmış bir programdır.

Birebir özel dersler istenildiği takdirde online olarak verilmektedir. Online İngilizce kurslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

» Dersler özel ders konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

» Eğitimin içeriği ve şekli deneyimli eğitmenlerimiz tarafından katılımcının seviyesine ve hedeflerine göre özenle belirlenir.

» Programımız katılımcılarımıza özel olarak tamamen kişiselleştirilmiş ve seçilen alana odaklıdır. Derslere deneyimli eğitmenlerimizin yaptığı detaylı ihtiyaç analiziyle başlanır ve size özel bir program oluşturulur.

» Derslerin yoğunluğuna, gün ve saatlerine öğrencinin kendisi karar verir.

» Ders içeriği öğrencinin hedefine göre belirlenir; dersler genel İngilizce eğitimi üzerine olabileceği gibi mesleki İngilizce veya sınav İngilizcesi veya sadece konuşma üzerine de olabilir.

» Bire bir İngilizce programımızdan yararlanan öğrencilerimize aynı zamanda Konuşma sınıflarına katılma imkanı da sağlanmaktadır.

Program sonunda katılımcılarımız;

» Aktif kelime haznelerini geliştirecek,

» İngilizceyi kendine güvenir bir şekilde, aktif ve akıcı şekilde konuşacak seviyeye gelecek,

» Öncelik verdikleri alanlardaki performansları artış gösterecektir.

İngilizce Özel Ders ve Birebir İngilizce ile ilgili DAHA DETAYLI BİLGİ VE FİYATLAR HAKKINDA KURUMUMUZU ARAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ... Online İngilizce Kursu

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!