Anasayfa

Oydem Dil Okulları

OYDEM İzmir İngilizce Kursu

ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunlarının kurmuş oldukları AVRUPA KALİTE ÖDÜLÜ almaya hak kazanmış bir yabancı dil kursudur. Eğitim kalitesi OYDEM Dil Okullar’ında her şeyden önce gelmektedir.Bu yüzden OYDEM İNGİLİZCE KURSLARI İzmir' de 2002 senesinden beri en çok güvenilen ve en çok tercih edilen En İyi İngilizce Kursudur.

Yabancı Dil Kursumuz T.C.Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir eğitim kurumudur.

OYDEM'de İngilizce Kursu, Almanca Kursu, Rusça Kursu, İspanyolca Kursu, TOEFL, IELTS, YDS, HAZIRLIK ATLAMA Kursları, Çocuklar İçin İngilizce Kursu verilmektedir. Her kur sonunda hem yazılı hem sözlü sınav yapılmaktadır.Her iki sınavdan da başarılı olan öğrenci bir üst kura geçmeyi hakeder. Başarısız olan öğrenci ise sınıf öğretmeni tarafından çalıştırılarak, birebir özel ders şeklinde eksikleri tamamlanır.

OYDEM sınav programlarında çok başarılıdır. Referans ve sınav sonuçlarını görebilmek için şubelerimize başvurabilirsiniz.

ORTALAMA ÖĞRENCİ SAYISI
Ortalama 8, maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

EĞİTMENLER
Türk ve Yabancı eğitmenlerin tamamı eğitim formasyonuna sahiptir. İngilizce Kursları ve Almanca Kursları veren tüm eğitimcilerimiz özenle seçilmiş olup her biri özel eğitimden geçmektedirler.Yabancı dil kurslarında en çok üzerinde durduğumuz konu , öğrencilerimizin kurs bitiminde konuşma yeteneklerini geliştirebilmiş olmalarıdır. Bu yüzden Oydem Yabancı Dil Kursları' nın sloganı "OYDEM İNGİLİZCE KONUŞTURUR" şeklindedir.

Oydem Dil Okulları olarak yılların verdiği tecrübe ve kalitemizle, Bornova İngilizce Kursu yeni şubemiz eğitim hayatına başlamıştır. OYDEM İngilizce Kursları Bornova İzmir'de Erzene Mahallesi'nde olup YDS, TOEFL ve IELTS eğitimlerinde çok başarılıdır.

SEVİYE TESPİT SINAVI
Katılımcıların hangi düzeyde bir eğitime katılacağının belirlenmesi açısından bir sınav uygulanacaktır. İsteğe göre:

1- İngilizce seviye testi https://www.oydem.com.tr/seviye-tespit-sinavi için tıklayınız.
2- OYDEM Seviye Tespit
Seviye Tespit Sınavı: Tüm şubelerimizde ücretsiz katılabilirsiniz.

SEVİYELER
- Elementary
- Pre-Intermediate
- Intermediate
- Upper-Intermediate
- Advanced (Konuşma Sınıfı, Sınav Programları ya da ihtiyacınıza uygun eğitime bağlı olarak süre belirlenir.)

FAALİYET ALANLARI

ING İNGİLİZCE DİL PROGRAMLARI
ENG-1 Genel İngilizce Programları
ENG-2 Birebir İngilizce Programları
ENG-3 Business English
ENG-4 Conversation Club
ENG-5 YDS – TOEFL – IELTS
ENG-6 İhracat ve ithalat için İngilizce

KONUŞMA KULÜPLERİ
Her seviyeden katılımcının ücretsiz olarak faydalanabileceği Cuma akşamları 19:00 - 21:00 saatleri arasında hem pratik yapma hem de derslerde anlaşılamayan konuları danışma imkanı bulabileceksiniz.

Aynı zamanda yabancı bir filmi izleyip eğitmenlerimizle yorumlayabileceksiniz.
(Tabi ki her şey İngilizce !!)

PERFORMANS DEĞERLENDİRME & RAPORLAMA
Katılımcıların Mili Eğitim Bakanlığı sınavına girebilmeleri için derslere %80 katılım zorunluluğu vardır. Katılımcıların devam ve başarı çizelgeleri her ay sonunda şirkete e-mail yada posta yoluyla gönderilir. Ayrıca dönem sonunda şirket istediği taktirde katılımcıların performans değerlendirme raporlarına ulaşabilir.

Daha fazla ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Sizlere yardımcı olabilmek ve aramızda görmek dileğiyle...

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!