Anasayfa

Oydem Dil Okulları

Neden Online Eğitim?

Online eğitim, uzaktan eğitim, e-learning veya sanal eğitim gibi isimler verdiğimiz uzaktan bilgisayar ve internet yardımıyla yapılan eğitimdir. Son yıllarda bilgiyi aktarmak için bilgisayar ve internet kullanılmaktadır. Uzaktan eğitim sayesinde yüzlerce öğrenciye anında bilgi canlı olarak verilebilmektedir. Öğretmen online eğitim sayesinde kendisinden çok uzakta olan kişilere canlı eğitim verebilmekte, interaktif bir eğitim sağlayabilmektedir. Öğrenci ise dersleri bilgisayarının başında internet olan herhangi bir noktadan takip edebilmektedir. Evinden, ofisinden hatta plajdan bile online eğitime ulaşabilirsiniz. Mart 2020 tarihinde ülkemizde de görülen corona virüs yüzünden birçok okul, eğitim kurumu, yabancı dil kursları ve kolejler uzaktan eğitime yani online eğitime geçmek zorunda kalmışlardır. Kurumumuz Oydem Online Dil Okulları bu konuda çok başarılı olup, 2014 senesinden beri yapmakta olduğu online kursları hızlı bir şekilde bu krizde uygulamayı başarmıştır.

Öğrenciye Faydaları Nelerdir?

1- Öğrenci eğitime ulaşabilmek için yollarda vakit kaybetmez, benzin sarfetmez, park yerine ihtiyaç duymaz, ulaşım ve park parası ödemez.

2- Öğrenci derse heryerden istediği zaman ulaşabilir.

3- Dünya'daki birçok üniversite online eğitim vermekte hatta diploma verebilmektedir.

4- Öğrenci dersi istediği kadar tekrar edebilir, yapılan dersi tekrar izleyebilir, sınıf baskısı olmayacağından daha iyi öğrenebilir.

5- Öğrenim sürecinde yapılan her hareket kayıt altına alınabilir ve tekrar tekrar izlenebilir.

6- Her bir öğrencinin kendi hızında öğrenmesine imkan verir.

7- Ders materyallerine sınırsız erişim sağlar.

8- Tecrübeli ve güvenilir bir Online Dil Okulu veya Online İngilizce Kursu ve beklentilerinizin çok ötesinde fırsatlar yaratacak ve çok memnun kalacaksınız.

* Oydem Online Dil Okullarına kayıt yaptırmak ve ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hemen Bilgi Al

Konuşma Garantili
İngilizce!