Oydem Dil Okulları
 • Alsancak

  0 232 463 43 51

 • Karşıyaka

  0 232 368 85 16
 • Bornova

  0232 999 90 06

 • WhatsApp

  0533 168 93 09

OYDEM TEMSİLCİLİĞİ

OYDEM DİL OKULU FRANCHISING/ TEMSİLCİLİĞİ

Eğer siz de işini severek aşk ile yapacak biri iseniz, huzurlu ve prestijli bir işiniz olsun istiyor ve aynı zamanda çok para kazanmayı arzuluyorsanız, bizimle tanışmalısınız.

OYDEM DİL OKULLARI Kurucu Müdürü ODTÜ İngilizce Öğretmenliği mezunu Ahmet KIBRISLI 2001 senesinde kurmuş olduğu kurumu sistemli ve kurumsal yaklaşımı ile İzmir ilinde kendi sektöründe "en çok vergi ödeyen" ve "en çok güvenilen dil kurumları"ndan biri haline getirmiştir.

OYDEM DİL OKULLARI Alsancak ve Karşıyaka şubeleri ve GLOBAL KARİYER MESLEK EDİNDİRME kursları ile İzmir’in en çok güven duyulan en prestijli kursu olma yolunda ilerlemiş bu günlere gelmiştir. Samimi ve güler yüzlü çalışan kadrosu, nitelikli Öğretmen kadrosu, modern kurs merkezleri ile İngilizce eğitimine farklı bir atmosfer getirmiştir.

Bizimle işbirliği yaptığınız ve bayimiz olduğunuz takdirde yeni bir işletmenin karşılaşabileceği potansiyel problemlerden korunacaksınız ve bizim 18 yılda edindiğimiz tecrübe ve birikime siz hemen sahip olabileceksiniz.

NEDEN OYDEM TEMSİLCİLİĞİ?

İngilizce eğitim pazarında İzmir’in lider markasının, yeni kurulacak franchising ağına dahil olursanız,

 • Sadece prestijli bir iş sahibi olmakla kalmaz, kişilerin geleceklerini değiştirip hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olursunuz.
 • Yatırımınızın dönüşünü en kısa sürede alırsınız.
 • OYDEM DİL Okullarının 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile sıfırdan değil, bir adım önden güçlü bir başlangıç yaparsınız.
 • Sınırlı sayıda verilecek franchise’lardan oluşan seçkin bir ailenin ve saygın bir topluluğun parçası olursunuz.
 • Yatırımınız boyunca sürekli danışmanlık desteği alırsınız.

Girişimcide Aranan Özellikler :

1- ODTÜ mezunu olmak ( Tercihen )

2- İngilizce öğretmeni olmak ( Tercihen )

3- Eğitimci olmak

4- İnsanları sevmek

5- İşinin başında olmak.

6- Ticari geçmişi olması.

7- Tüzel kişilik

Ortalama Kar Marjı %25-35

Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : En Çok Güven Duyulan Dil Okulu ve tecrübe

OYDEM Franchising Şartları;

1-Franchising Giriş Bedeli
Giriş bedeli ilgilenilen bölgenin potansiyeline göre belirlenmektedir.

2-Sürekli ödemeler
a) Pazarlama katkı bedeli: Sisteme girecek franchise subeler aylık ciro üstünden 7% ödeyeceklerdir.
b) Royalty (isim hakkı) bedeli: Aylık cironun 7%’si kadar bir bedel ödenecektir.

3-Eğitim materyal ücretleri
Kitap, multimedya eğitimi erişim bedeli ve diğer eğitim materyali ücretleri OYDEM tarafından ücretlendirilir ve aylık faturalanır.

Bayilik Süreci

OYDEM franchise olma aşamaları aşağıdaki gibidir.
1-Başvuru
OYDEM’li olmanın ilk adımı başvuru formudur. Adayların bu adımda başvuru formunu eksiksiz doldurup göndermesi beklenir. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde başvuru formu tarafınıza iletilecektir.

2-Ön görüşme ve davet
Franchising yetkilisi, adaylarla ön görüşme gerçekleştirir ve franchising sistemimiz hakkında ön bilgilendirmede bulunur. Bu görüşme sonucunda adaydan yüzyüze görüşme öncesi aşağıdaki bilgileri yazılı olarak paylaşması istenir.

3- Sözleşme
İş planı onaylandıktan sonra, bayi adayımızdan franchising sözleşmesi için istenen tüm evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

4-Mimari Projelendirme
Ekibimiz dil okulunun mimari projesini gözden geçirir, onaylar ve inşaat başlar.

5-Personel alımı/eğitimi
İnşaatın tamamlanmasına yakın, IK ve operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımını gerçekleştirir. Önce teorik eğitimleri, sonrasında ise pratik eğitimlerini tamamlayarak şube açılışına hazır hale getirir.

6-Şube açılışı
Pazarlama, İdari İşler, Muhasebe, IK, IT ve Operasyon ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri ve eğitimleri tamamladıktan sonra, Aday açılış organizasyonunu gerçekleştirir.