Eğitim Programları > Şirket için İngilizce

İngilizce Eğitim'de İhtiyaçlarınıza Özel Çözümler! 

OYDEM olarak sizi dinler, ihtiyaçlarınızı belirler ve sizi hedeflerinize en hızlı şekilde ulaştıracak eğitim programını hazırlayarak, İngilizce Eğitiminin şirketiniz için kazançlı bir yatırıma dönüşmesini sağlar.
 
Eğitim süresince katılımcıların gelişimi kayıt altına alınarak yakından takip edilir ve kuruma detaylı raporlar sunulur. Bu raporlar sayesinde ilgili departman, eğitim alan kişilerin, katılımını, gelişimini ve başarısını tüm detaylarıyla takip edebilir.
 

REFERANSLARIMIZ

OYDEM – Devlet Hava Meydanları, DHL, Orman Bakanlığı, Tepaş Elektrik, Klemsan, Polisaç,BMC, Çimbeton, Nuray Plastik, THY tekstil, Sun Tekstil, Roteks, Dirinler Makine, Jantaş Jant Sanayi, Orçelik, FY Mobilya vb yüzlerce kurumun İngilizce Eğitimi konusunda çözüm ortağıdır.

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kendimi çok rahat hissettiğim, konuşmaktan korkmadığım ilgi dolu hocaların yer aldığı bir kurum. İyi ki buradayız.

Emre SÜNER - Berkan OTÇU

İngilizce konuşmaya çalışırken çekinmediğim bir yer buldum. Burası bir harika dostum !

Büşra ALTINOYMAK - İREM KARAŞEN

İhracat ile ilgili bir firmada satış sorumlusu olarak çalışmaktayım.Heyecanımı yenmek için Konuşma Sınıfında eğitim alıyorum.

Hatice YAZICI

OYDEM is the best, forget about the rest!

Ceren SERT

OYDEM'e İngilizce Konuşma Kulübü ve İspanyolca kursu için geliyorum. Verilen eğitimden ve bütün çalışanların güler-yüzlülüğünden çok memnunum.OYDEM her dilde farkını ortaya koyuyor.

Bilge AYDİLEK

İspanyolca'yı hiç bilmiyor olmama rağmen temelden eğitime başladığım günden beri eğitmenlerim ve OYDEM ailesi sayesinde hem öğreniyorum hem de eğleniyorum

Gülistan YEŞİLYAYLA

OYDEM Facebook