Oydem Dil Okulları
 • Alsancak

  0 232 463 43 51

 • Karşıyaka

  0 232 368 85 16
 • Bornova

  0232 999 90 06

 • WhatsApp

  0533 168 93 09

YDS

OYDEM'de YDS Kursu kalabalık olmayan, ortalama 7-8 kişilik, en fazla 12 kişilik sınıflarda verilir. YDS Kursu alacağınız eğitmen sınav programları konusunda uzman ve yıllardır kadromuzda olan eğitmenlerden oluşur.

YDS sınıflarımızda test çözümleri, sınav taktikleri, hızlı gramer tekrarı, kelime çalışmaları, sınav pratiği, okuma-anlama ağırlıklı eğitim alırsınız.

YDS Kursu'nda, ODTÜ mezunları tarafından hazırlanmış olan ( Değerli Suat Gürcan ve Rıdvan Gürbüz) YDS kitaplarını okutmakta ve verilen materyaller için öğrencilerden ücret almamaktayız.

YDS Sınıfına -verimli bir eğitim olması için- en az B1 (Intermediate) seviyesinde İngilizce bilgisi olan öğrenciler katılabilmektetir. Bunu test etmek için şubelerimizde uygulanan ücretsiz Seviye Tespit Sınavı'na katılabilirsiniz.

YDS SINAVI'NDA BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN;

*EĞİTİM ALACAĞINIZ KURSU DOĞRU SEÇMELİSİNİZ. ÖZELLİKLE SINAV PROGRAMLARINDA KONSANTRASYON ÖNEMLİDİR ve SINIFTAKİ ÖĞRENCİ SAYISI BUNU ÇOK ETKİLER. SINIFTAKİ ÖĞRENCİ SAYISI 13'Ü KESİNLİKLE GEÇMEMELİDİR!

*YDS'YE HAZIRLANIRKEN UZUN SAATLERİ BİR GÜNE SIĞDIRMAK YERİNE, HER GÜN BELİRLİ SAATİNİZİ YDS'YE AYIRMAK DAHA VERİMLİ OLABİLİR.

*YDS EĞİTİMİ ALACAĞINIZ ÖĞRETMEN BU KONUDA UZMAN OLMALIDIR. HER İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ SİZİ YDS'YE HAZIRLAYAMAZ.

*YAPTIĞINIZ YDS DENEME SINAVLARI'NDAKİ HATALARINIZIN ÜZERİNDE DURMALISINIZ. HATAYI NEREDE YAPTIĞINIZ ve DOĞRU ÇÖZÜMÜN NE OLDUĞU HAKKINDA AYRICA ÇALIŞMA YAPMALISINIZ.

*YDS SINAVI'NA ÇALIŞIRKEN, İNGİLİZCEYİ SEVMELİSİNİZ. İNGİLİZCEYİ SEVMEK VE SEMPATİK BİR SÜREÇ YARATMAK ADINA, İNGİLİZCE ALT YAZILI FİLM İZLEMEK, MÜZİK DİNLEMEK, İNGİLİZCE KİTAP OKUMAK FAYDALI OLACAKTIR.

*EĞİTİM ALMAYI SEÇTİĞİNİZ KURSTAKİ ÖĞRENCİLERİN BAŞARILARINI SORGULAMALI, GEREKİRSE KENDİLERİNDEN REFERANS İSTEMELİSİNİZ.

*SINAVA HAZIRLANIRKEN UZMAN KADROMUZ SİZİ EN DOĞRU ŞEKİLDE YÖNLENDİRİR, ÇALIŞTIRIR. AMA TABİİ Kİ EN BÜYÜK SORUMLULUK SİZDEDİR. YDS KURSU DIŞINDA KALAN GÜNLERİNİZİ DE PROGRAMLAYARAK, ÇALIŞMA ADINA İYİ DEĞERLENDİRMELİSİNİZ.