YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

İzmir’in en köklü ve 16 yıllık eğitim tecrübesine sahip OYDEM yabancı dil kursu yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencileri için OYDEM YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIK departmanını kurmuştur. İngilizce dil bilgisinin günümüzde zorunlu hale gelmesi ve küresel anlamda kullanılan en önemli dil olmasından sebep OYDEM öğrencilerin hedefleri doğrultusunda yurtdışı eğitim hizmetleri konusunda onlara her anlamda destek sağlamaktadır.

Dünyada 11 ülkede 190’dan fazla dil kursu, üniversite ve eğitim kuruluşunun Türkiye’deki temsilcisi OYDEM; siz danışanlarına tüm bu kurumlar arasından kişiye en uygun okul seçimi, kayıt ve başvuru aşaması, vize başvuru sürecinin en verimli şekilde yürütülmesi, havaalanı transfer hizmetleri, uygun uçak bileti ve gidilecek ülkede konaklama ayarlanması gibi konularda hizmet vermektedir. Program süresince de siz danışanlarına bulunduğu ülke ve şehirde yalnız bırakmamakta danışmanlık hizmetini devam ettirmektedir. Tüm bu hizmetler için OYDEM öğrencilerinden hiçbir danışmanlık ücreti almamakta ve bu işlemleri ücretsiz yapmaktadır.


OYDEM olarak danışanlarımıza sunduğumuz hizmetler, yurtdışında dil okulları, yurtdışı üniversite yerleştirme hizmetleri, yurtdışı lise, yurtdışında 7-17 yaş grupları için bireysel yada grupça yaz okulları, akademik program yerleştirme hizmeti (Yüksek Lisans ,Diploma, College, MBA vb) , sertifika programları, yurtdışında staj (Internship) programları bulunmaktadır.
Yurtdışında dil eğitimi için hizmet alabileceğiniz ülkeler arasında;
Yurtdışında dil eğitimleri belirli bir amaca yönelik veya kişinin İngilizce seviyesine göre şekillenmektedir. Bunlar, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Mesleki, Akademik amaçlı, İş İngilizcesi, sınavlara hazırlık ve yöneticiler için dil eğitimleri gibidir.


İngilizce için İngiltere, Amerika, İrlanda, Malta, Avustralya, Kanada, Dubai, Güney Afrika.
Diğer yabancı diller için, Fransa, Almanya, İspanya ve İtalya.

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kendimi çok rahat hissettiğim, konuşmaktan korkmadığım ilgi dolu hocaların yer aldığı bir kurum. İyi ki buradayız.

Emre SÜNER - Berkan OTÇU

İngilizce konuşmaya çalışırken çekinmediğim bir yer buldum. Burası bir harika dostum !

Büşra ALTINOYMAK - İREM KARAŞEN

İhracat ile ilgili bir firmada satış sorumlusu olarak çalışmaktayım.Heyecanımı yenmek için Konuşma Sınıfında eğitim alıyorum.

Hatice YAZICI

OYDEM is the best, forget about the rest!

Ceren SERT

OYDEM'e İngilizce Konuşma Kulübü ve İspanyolca kursu için geliyorum. Verilen eğitimden ve bütün çalışanların güler-yüzlülüğünden çok memnunum.OYDEM her dilde farkını ortaya koyuyor.

Bilge AYDİLEK

İspanyolca'yı hiç bilmiyor olmama rağmen temelden eğitime başladığım günden beri eğitmenlerim ve OYDEM ailesi sayesinde hem öğreniyorum hem de eğleniyorum

Gülistan YEŞİLYAYLA

OYDEM Facebook