Eğitim Programları > Özel Dersler

 İNGİLİZCE ÖZEL DERS İZMİR, BİREBİR İNGİLİZCE

Bire bir İngilizce veya Bire bir yabancı dil programlarımız yabancı bir dili kendi başarı performansında öğrenmek isteyenler için özel olarak hazırlanmış bir programdır. 
 
 
» Dersler özel ders konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.
 
» Eğitimin içeriği ve şekli deneyimli eğitmenlerimiz tarafından katılımcının seviyesine ve hedeflerine göre özenle belirlenir.
 
» Programımız katılımcılarımıza özel olarak tamamen kişiselleştirilmiş ve seçilen alana odaklıdır. Derslere deneyimli eğitmenlerimizin yaptığı detaylı ihtiyaç analiziyle başlanır ve size özel bir program oluşturulur.
 
» Derslerin yoğunluğuna, gün ve saatlerine öğrencinin kendisi karar verir. 
 
» Ders içeriği öğrencinin hedefine göre belirlenir; dersler genel İngilizce eğitimi üzerine olabileceği gibi mesleki İngilizce veya sınav İngilizcesi veya sadece konuşma üzerine de olabilir.
 
» Bire bir İngilizce programımızdan yararlanan öğrencilerimize aynı zamanda Konuşma sınıflarına katılma imkanı da sağlanmaktadır. 
 
Program sonunda katılımcılarımız;
» Aktif kelime haznelerini geliştirecek,
» İngilizceyi kendine güvenir bir şekilde, aktif ve akıcı şekilde konuşacak seviyeye gelecek,
» Öncelik verdikleri alanlardaki performansları artış gösterecektir.
 
 
 
 
İngilizce  Özel Ders ve Birebir İngilizce ile ilgili DAHA DETAYLI BİLGİ VE FİYATLAR HAKKINDA KURUMUMUZU ARAYARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ...

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kendimi çok rahat hissettiğim, konuşmaktan korkmadığım ilgi dolu hocaların yer aldığı bir kurum. İyi ki buradayız.

Emre SÜNER - Berkan OTÇU

İngilizce konuşmaya çalışırken çekinmediğim bir yer buldum. Burası bir harika dostum !

Büşra ALTINOYMAK - İREM KARAŞEN

İhracat ile ilgili bir firmada satış sorumlusu olarak çalışmaktayım.Heyecanımı yenmek için Konuşma Sınıfında eğitim alıyorum.

Hatice YAZICI

OYDEM is the best, forget about the rest!

Ceren SERT

OYDEM'e İngilizce Konuşma Kulübü ve İspanyolca kursu için geliyorum. Verilen eğitimden ve bütün çalışanların güler-yüzlülüğünden çok memnunum.OYDEM her dilde farkını ortaya koyuyor.

Bilge AYDİLEK

İspanyolca'yı hiç bilmiyor olmama rağmen temelden eğitime başladığım günden beri eğitmenlerim ve OYDEM ailesi sayesinde hem öğreniyorum hem de eğleniyorum

Gülistan YEŞİLYAYLA

OYDEM Facebook