TR - Eğitim Programları - Oydem Kids

ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE İZMİR
OYDEM KIDS ÇOCUKLARINIZA İNGİLİZCE KONUŞTURUR !

 
                 
 
NEDEN ÇOCUK İNGİLİZCESİ?
OYDEM KIDS olarak İngilizce Eğitiminin küçük yaşlarda başlaması gerekliliğinin farkında ve bilincindeyiz. İlkokul 1.sınıftan itibaren küçüklerimizi okullarımızda misafir etmekten gerçekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.
Çocuklar İçin İngilizce Kursu ile, genç yaşta ingilizce öğrenmemin avantakı OYDEM KIDS'te. 
Sevgili velilerimiz; özellikle belirtmek isteriz ki OYDEM KIDS’te alacağınız dil eğitimi sayesinde küçüklerimiz hem eğlenerek, hem zevk alarak, hem de öğrenerek İngilizce dil becerilerini kazanacaklardır. Ortalama 8-9 en fazla 12 kişiden oluşan sınıflarımızda küçüklerimiz neredeyse kolej seviyesinde eğitim göreceklerdir. 
Okutulan kitaplar kolejlerde okutulan kitaplar olup program mümkün olduğunca kolejlere entegre hazırlanmaya çalışılmıştır.
 
  OYDEM KIDS eğitimi sayesinde çocuklar için İngilizce bir sorun olmaktan çıkacak okuldaki notları yükselecek, çocuklarımız okullarındaki İngilizce derslerinde başarılarını ve farklarını belli edeceklerdir.
Asla pişman olmayacağınız ve gelecek için yaptığınız en güzel yatırım olacağına inandığımız OYDEM KIDS kaydınız için şimdiden çok teşekkür ederiz. 
Referansımız ise yıllardır bizimle eğitim gören küçük kardeşlerimizdir. İngilizce kursu dediğimizde akla gelen ilk isim OYDEM Kids olmaya devam edecektir. Güveniniz için teşekkür ederiz.
 
 OYDEM KIDS öğrencilerimiz eğitimlerimiz hakkında ne düşünüyor öğrenmek ister misiniz? Lütfen tıklayınız.. 
 
        
 
Eğitici İngilizce Programlarımız için siteyi gezmeye devam edebilirsiniz...  
 
Öğrencilerimizin hayatları OYDEM KIDS'te nasıl geçiyor görmek isterseniz lütfen buraya tıklayınız...
 
OYDEM KIDS'te eğitim alan öğrencilerimiz hakkımızda ne düşünüyorlar öğrenmek istermisiniz? Yorumlar için lütfen burayı tıklayınız...
 
 
 

 

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kendimi çok rahat hissettiğim, konuşmaktan korkmadığım ilgi dolu hocaların yer aldığı bir kurum. İyi ki buradayız.

Emre SÜNER - Berkan OTÇU

İngilizce konuşmaya çalışırken çekinmediğim bir yer buldum. Burası bir harika dostum !

Büşra ALTINOYMAK - İREM KARAŞEN

İhracat ile ilgili bir firmada satış sorumlusu olarak çalışmaktayım.Heyecanımı yenmek için Konuşma Sınıfında eğitim alıyorum.

Hatice YAZICI

OYDEM is the best, forget about the rest!

Ceren SERT

OYDEM'e İngilizce Konuşma Kulübü ve İspanyolca kursu için geliyorum. Verilen eğitimden ve bütün çalışanların güler-yüzlülüğünden çok memnunum.OYDEM her dilde farkını ortaya koyuyor.

Bilge AYDİLEK

İspanyolca'yı hiç bilmiyor olmama rağmen temelden eğitime başladığım günden beri eğitmenlerim ve OYDEM ailesi sayesinde hem öğreniyorum hem de eğleniyorum

Gülistan YEŞİLYAYLA

OYDEM Facebook