Online Eğitim > Online İngilizce Kursu
“OYDEM ile Online İngilizce”  Nedir?
 
OYDEM ile İngilizcenizi geliştirirken konforunuzdan ve zamanınızdan ödün vermezsiniz. Tamamen sizin günlük programınıza, yaşam şeklinize göre uyum sağlayan OYDEM Online İngilizce, teknolojik imkanlarımızın da gelişmesi sayesinde İngilizceyi öğrenmenin en kolay ve en pratik eğitim metodudur. Dersler sizin uygun olduğunuz gün ve saatlere göre belirlenir. Katılamayacağınız oturumlar olduğunda eğitim danışmanlarımıza bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Hakkınız bir sonraki derse aktarılacak böylelikle hiçbir şekilde ders kaybı yaşamayacaksınız.
 
OYDEM Online İngilizce sisteminde eğitmenle ister görüntülü ister sadece telefon üzerinden sesli konuşma yapabilirsiniz. Eğer alt yapınız var ise, size uygulayacağımız Seviye Tespit sınavı sonrasında bizler de sizi hangi programın uygun olduğu konusunda yönlendirebiliriz.
 
Sistemde toplamda 12 kurluk bir İngilizce eğitimimiz vardır. 1 kur 5 saatlik online eğitim ile atlanmaktadır. Seviyeniz belirlendikten sonra başlangıç kurunuz da belirlenecek ve yine eğitim danışmanlarımız bu konuda sizi en doğru şekilde yönlendireceklerdir. Eğitimin tamamını almak zorunda değilsiniz! Kaç saatlik program almak istiyorsanız biz size uygun eğitimi planlıyoruz.
 
OYDEM Online İngilizce Eğitimi ile minimum zamanda maksimum eğitim alırsınız!
 
Her yer Dil Okulu
Uzaktan İngilizce eğitim sayesinde en kaliteli dersler ayağınıza kadar geliyor. Ne trafik sıkıntısı çekersiniz, ne kursa yetişme derdi ne de bulunduğunuz şehirde kaliteli bir kurs bulma telaşı içine girersiniz.
Zamanı Siz Belirleyin
Sabahları mı daha dinç olursunuz, yoksa akşam saatlerinde mi? İster sabah, ister öğlen veya akşam olsun, OYDEM size özel online program hazırlar.
MOBİL Uyumludur
Canlı derslere sadece bilgisayarınızdan katılmanıza gerek yok! İsterseniz tabletinizden, isterseniz akıllı telefonunuzu kullanarak derslere katılabilirsiniz.
Gelişiminizi Takip Ediyoruz
OYDEM Online İngilizce  eğitiminde, eğitim alan kişiler eğitmen tarafından yakından gözlemlenir ve buna göre bir yönlendirme sağlanır. Verilen öneriler doğrultusunda hazırlanan ders programları, kişinin daha hızlı ilerlemesini sağlar.
Değerlendirme Sınavları
Seviyeniz ne olursa olsun her 20 saatlik eğitimin ardından bir değerlendirme sınavına girersiniz. Geçtiğiniz dönem içerisinde işlenen konular üzerindeki hakimiyetinizi ölçen sınavlar yine online olarak gerçekleştirilir. Öğretmenleriniz tarafından değerlendirilir ve size geri bildirimde bulunulur.
 

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kendimi çok rahat hissettiğim, konuşmaktan korkmadığım ilgi dolu hocaların yer aldığı bir kurum. İyi ki buradayız.

Emre SÜNER - Berkan OTÇU

İngilizce konuşmaya çalışırken çekinmediğim bir yer buldum. Burası bir harika dostum !

Büşra ALTINOYMAK - İREM KARAŞEN

İhracat ile ilgili bir firmada satış sorumlusu olarak çalışmaktayım.Heyecanımı yenmek için Konuşma Sınıfında eğitim alıyorum.

Hatice YAZICI

OYDEM is the best, forget about the rest!

Ceren SERT

OYDEM'e İngilizce Konuşma Kulübü ve İspanyolca kursu için geliyorum. Verilen eğitimden ve bütün çalışanların güler-yüzlülüğünden çok memnunum.OYDEM her dilde farkını ortaya koyuyor.

Bilge AYDİLEK

İspanyolca'yı hiç bilmiyor olmama rağmen temelden eğitime başladığım günden beri eğitmenlerim ve OYDEM ailesi sayesinde hem öğreniyorum hem de eğleniyorum

Gülistan YEŞİLYAYLA

OYDEM Facebook