Eğitim Programları > Genel İspanyolca

OYDEM İSPANYOLCA KURSU İZMİR

NEDEN İSPANYOLCA ÖĞRENMELİYİZ?

ÖNCELİKLE BİR KONUYU VURGULAMAK İSTERİZ. EĞER İNGİLİZCENİZ YETERİNCE İYİ DEĞİL VEYA İNGİLİZCE BİLMİYOR İSENİZ!!! LÜTFEN ÖNCELİKLE İNGİLİZCE ÖĞRENİN ÇÜNKÜ ÖNÜMÜZDEKİ 20 SENE DAHA İNGİLİZCE 1. DERECE ÖNEMLİ OLMAYA DEVAM EDECEKTİR. BU BİR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAKTADIR. YİNE DE SİZ BİLİRSİNİZ…

Oydem İzmir'de İspanyolca kurslarına hemen başlamak için bizimle iletişime geçiniz
İngilizce günümüzde tüm dünyada gerek günlük yaşamda gerekse birçok sektörde ağırlığı olan bir dil konumunda. Bununla birlikte ana dili İngilizce olan milyonlarca kişi ikinci dil olarak İspanyolca’ yı öğrenmektedir. İspanyolca ikinci bir yabancı dil olarak da tüm dünyada en çok rağbet gören birkaç lisandan biridir. Dışa açılan ülkemizde İngilizce dışında, İspanyolca gibi dünyada yaygın olarak konuşulan lisanların da öğrenilmesi birçok iş kolunda işverenlerin en çok aradıkları niteliklerin başında geliyor. Bunda Avrupa Birliği ile ilişkilerin yeni bir dönemece girdiği günümüzde Türk müteşebbislerinin Avrupa’da Pazar arayışlarını yoğunlaştırmaları ve Avrupalı şirketlerle işbirliklerini yoğunlaştırmaları da önemli bir etken.

Oydem İzmir İspanyolca Kursu'na katılmak için: 0.232 463 43 51

Dünyada 400 milyon dolayında insan İspanyolca konuşuyor. Bugün İspanyolca en çok konuşulan lisanlar arasında dördüncü sırada. Gerek İspanyolcaya olan ilginin artması gerekse İspanyolca konuşulan ülkelerdeki nüfus artışı İspanyolca konuşanların sayısını her geçen daha da artmasına yol açmaktadır. İspanya’dan Latin Amerika’daki ülkelere kadar birçok ülke İspanyolca’ yı resmi dil olarak kullanıyor. ABD’ de İngilizcenin ardından en yaygın olarak kullanılan dil İspanyolcadır. ABD’ de ortalama 25 milyon insanın İspanyolca konuştuğu tahmin ediliyor. Türkiye’ de de tüm dünyada olduğu gibi İspanyolca’ nın giderek artan önemi kabul ediliyor.

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kendimi çok rahat hissettiğim, konuşmaktan korkmadığım ilgi dolu hocaların yer aldığı bir kurum. İyi ki buradayız.

Emre SÜNER - Berkan OTÇU

İngilizce konuşmaya çalışırken çekinmediğim bir yer buldum. Burası bir harika dostum !

Büşra ALTINOYMAK - İREM KARAŞEN

İhracat ile ilgili bir firmada satış sorumlusu olarak çalışmaktayım.Heyecanımı yenmek için Konuşma Sınıfında eğitim alıyorum.

Hatice YAZICI

OYDEM is the best, forget about the rest!

Ceren SERT

OYDEM'e İngilizce Konuşma Kulübü ve İspanyolca kursu için geliyorum. Verilen eğitimden ve bütün çalışanların güler-yüzlülüğünden çok memnunum.OYDEM her dilde farkını ortaya koyuyor.

Bilge AYDİLEK

İspanyolca'yı hiç bilmiyor olmama rağmen temelden eğitime başladığım günden beri eğitmenlerim ve OYDEM ailesi sayesinde hem öğreniyorum hem de eğleniyorum

Gülistan YEŞİLYAYLA

OYDEM Facebook