İNGİLTERE’DE DİL OKULLARI

Bir yabancı dili öğrenmenin en etkili yolu, o dilin anadil olarak konuşulduğu ülkede eğitim almaktan geçmektedir. Bu da Türkiye’ye olan yakınlığı bakımından İngiltere’yi en popüler dil eğitim merkezi yapmaktadır. Uzun süreli dil eğitimine katılarak yasal olarak yarı zamanlı çalışabilir ve böylece eğitiminizi alırken, kendi kişisel harcamalarınızı da karşılama şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca İngiltere’de şehirlerarası ulaşım karayolu ile birkaç saati geçmediğinden, dil eğitiminiz esnasında okulların düzenlediği aktivitelere katılarak Oxford, Cambridge, Brighton gibi pek çok şehri de gezme fırsatını bulabilirsiniz. Düşünülenin aksine dil eğitimi için tercih edilen en popüler ülke olan İngiltere’de her ihtiyaca ve her bütçeye uygun doğru eğitimi bulmak hiç de zor değildir.

 

KİMLER KATILABİLİR ?

Kısa sürede İngilizce'sini ilerletmek, özgüveni kazanmak, İngiliz  kültürünü ve yaşam stilini gerçek anlamda yakından tanımak isteyen herkes yaz okulu ya da dil okulu programlarımıza katılabilir.
 


LONDRA’DA DİL EĞİTİMİ ALMAK SİZE NELER KAZANDIRIR?

  • İngilizce dil eğitiminin lider ülkelerinden birinde eğitim alacaksınız. LONDRA’DA İngilizce  eğitimi çok deneyimli ve köklü dil okullarında verilmektedir.
  • Ülke içerisinde şehirlerarası ulaşım rahat ve ekonomiktir.
  • Oxford ve Cambridge Üniversiteleri gibi dünya çapında tanınan, prestijli okulların bulunduğu  şehirlerde dil kursu programlarına katılabilirsiniz VEYA bu kasabaları trenle ziyaret edebilirsiniz. ( Londra’dan 1 saat mesafede )
  • Sosyal ve kültürel aktivitelerin zenginliği, 2000 yıllık tarihi ve kozmopolit yapısıyla dünyadaki en ilgi çekici yerlerden biri olan Londra'da yaşama ayrıcalığına sahip olursunuz.
  • Londra dışında dil okullarının bulunduğu merkezlerde İngilizlerle çok rahat iletişim kurabilir, sosyal hayatın içerisinde yer alabilirsiniz.
  • Dünyaca ünlü Big Ben, London Tower, Buckingham Palace gibi merak edilen turistik yapıtları, tarihi müze ve kütüphaneleri ziyaret edebilirsiniz.
  • İngiltere Türkiye’ye hava yolu ile sadece 4 saat mesafede olduğundan, uçak bileti diğer ülkelere göre daha ekonomiktir.
  • Türkiye ile arasında sadece 2 saat zaman farkı olması sebebi ile aileniz ile çok rahat iletişim kurabilirsiniz. ( Yeni saat düzenlemesinden dolayı saat farkı 3 saat olacaktır.)

 


OYDEM Yurtdışı Eğitim Danışmanlık aracılığıyla siz de İngiltere’de İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, lütfen şubelerimizden bilgi alınız.

 

 

 

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kendimi çok rahat hissettiğim, konuşmaktan korkmadığım ilgi dolu hocaların yer aldığı bir kurum. İyi ki buradayız.

Emre SÜNER - Berkan OTÇU

İngilizce konuşmaya çalışırken çekinmediğim bir yer buldum. Burası bir harika dostum !

Büşra ALTINOYMAK - İREM KARAŞEN

İhracat ile ilgili bir firmada satış sorumlusu olarak çalışmaktayım.Heyecanımı yenmek için Konuşma Sınıfında eğitim alıyorum.

Hatice YAZICI

OYDEM is the best, forget about the rest!

Ceren SERT

OYDEM'e İngilizce Konuşma Kulübü ve İspanyolca kursu için geliyorum. Verilen eğitimden ve bütün çalışanların güler-yüzlülüğünden çok memnunum.OYDEM her dilde farkını ortaya koyuyor.

Bilge AYDİLEK

İspanyolca'yı hiç bilmiyor olmama rağmen temelden eğitime başladığım günden beri eğitmenlerim ve OYDEM ailesi sayesinde hem öğreniyorum hem de eğleniyorum

Gülistan YEŞİLYAYLA

OYDEM Facebook