Eğitim Programları > Genel İngilizce

OYDEM İNGİLİZCE KURSU İZMİR

OYDEM'de amacımız size en kısa sürede en hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce'yi yazarak, anlayarak ve en önemlisi konuşarak öğretmeyi amaçlamaktır. Kurumumuzda görevli deneyimli eğitim danışmanlarımız sayesinde mevcut İngilizce seviyeniz test edilir ve size en uygun İngilizce programlarımıza yönlendirilirsiniz.

Eğitimlerimiz sıfırdan başlayanlar için toplamda 13 Kur şeklindedir. İngilizceye sıfırdan başlamak isteyenler 13 kurun sonunda tüm gramer bilgisini almış olur. OYDEM size yüzde yüz başarı garantisi sunar. Kur sınavlarında başarısız olmanız durumunda, size özel birebir ücretsiz telafi dersleriyle eksik veya geri kaldığınız konuları kapatabilir böylece kur tekrarı yapmadan bir sonraki kura geçiş yapabilirsiniz.

OYDEM kurulduğundan beri, İzmirdeki İngilizce kurslarına yeni bir bakış açısı getirmiştir

Eğitimlerimizde mutlaka dinleme çalışmaları, sinema salonumuzda film izleme çalışmaları ve konuşma kulüplerimizde konuşma eğitimleri yapılmaktadır. Sıkıcı gramer eğitimine yeni bir boyut kazandırarak size en etkili ve hızlı bir şekilde İngilizce öğretmeyi hedefliyoruz. 

Eğitimlerimiz öğrenci merkezli geçmektedir. Peki nedir bu öğrenci merkezli eğitim?

>>Tamamen öğrencilerimizi konuşmaya teşvik ederek öğrendiği gramer bilgilerini ders süresince aktif bir şekilde kullanmalarını sağlamaktır. 

Öğrencilerimiz ortalama 7-8 kişilik sınıflarda toplantı düzeninde ders işlemektedir. Bu öğrencileri sıkıcı sınıf düzeninden uzaklaştırarak konuşmaya daha teşvik edicidir.

İÇERİK - OYDEM İNGİLİZCE KURSU İZMİR ŞUBELERİNDEKİ İÇERİKLER

>>Movie Club aktiviteleri,

>>Conversation Club aktiviteleri,

>>Listening Çalışmaları

KUR SİSTEMİ

Toplam 12 kurdan oluşmakta her kur 36 ders saati olup her ay 1 kur atlatılmaktadır. Seviyeler aşağıdaki tabloda detaylı bir şekilde verilmiştir.

                                 

              

 

Upper - Intermediate üstü eğitimlerimiz için İş İngilizcesi ve ya Sınav Hazırlık bölümlerimizi inceleyebilirsiniz.

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kendimi çok rahat hissettiğim, konuşmaktan korkmadığım ilgi dolu hocaların yer aldığı bir kurum. İyi ki buradayız.

Emre SÜNER - Berkan OTÇU

İngilizce konuşmaya çalışırken çekinmediğim bir yer buldum. Burası bir harika dostum !

Büşra ALTINOYMAK - İREM KARAŞEN

İhracat ile ilgili bir firmada satış sorumlusu olarak çalışmaktayım.Heyecanımı yenmek için Konuşma Sınıfında eğitim alıyorum.

Hatice YAZICI

OYDEM is the best, forget about the rest!

Ceren SERT

OYDEM'e İngilizce Konuşma Kulübü ve İspanyolca kursu için geliyorum. Verilen eğitimden ve bütün çalışanların güler-yüzlülüğünden çok memnunum.OYDEM her dilde farkını ortaya koyuyor.

Bilge AYDİLEK

İspanyolca'yı hiç bilmiyor olmama rağmen temelden eğitime başladığım günden beri eğitmenlerim ve OYDEM ailesi sayesinde hem öğreniyorum hem de eğleniyorum

Gülistan YEŞİLYAYLA

OYDEM Facebook