Haberler

ONLINE İNGİLİZCE KURSU

 

OYDEM ile İngilizcenizi geliştirirken konforunuzdan ve zamanınızdan ödün vermezsiniz. Tamamen sizin günlük programınıza, yaşam şeklinize göre uyum sağlayan OYDEM Online İngilizce, teknolojik imkanlarımızın da gelişmesi sayesinde İngilizceyi öğrenmenin en kolay ve en pratik eğitim metodudur. Dersler sizin uygun olduğunuz gün ve saatlere göre belirlenir. Katılamayacağınız oturumlar olduğunda eğitim danışmanlarımıza bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Hakkınız bir sonraki derse aktarılacak böylelikle hiçbir şekilde ders kaybı yaşamayacaksınız.

 

OYDEM Online İngilizce sisteminde eğitmenle ister görüntülü ister sadece telefon üzerinden sesli konuşma yapabilirsiniz. Eğer alt yapınız var ise, size uygulayacağımız Seviye Tespit sınavı sonrasında bizler de sizi hangi programın uygun olduğu konusunda yönlendirebiliriz.

 

Sistemde toplamda 12 kurluk bir İngilizce eğitimimiz vardır. 1 kur 5 saatlik onlineeğitim ile atlanmaktadır. Seviyeniz belirlendikten sonra başlangıç kurunuz da belirlenecek ve yine eğitim danışmanlarımız bu konuda sizi en doğru şekilde yönlendireceklerdir. Eğitimin tamamını almak zorunda değilsiniz! Kaç saatlik program almak istiyorsanız biz size uygun eğitimi planlıyoruz.

 

OYDEM Online İngilizce Eğitimi ile minimum zamanda maksimum eğitim alırsınız!

04.01.2018
« Tüm Haberler

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kendimi çok rahat hissettiğim, konuşmaktan korkmadığım ilgi dolu hocaların yer aldığı bir kurum. İyi ki buradayız.

Emre SÜNER - Berkan OTÇU

İngilizce konuşmaya çalışırken çekinmediğim bir yer buldum. Burası bir harika dostum !

Büşra ALTINOYMAK - İREM KARAŞEN

İhracat ile ilgili bir firmada satış sorumlusu olarak çalışmaktayım.Heyecanımı yenmek için Konuşma Sınıfında eğitim alıyorum.

Hatice YAZICI

OYDEM is the best, forget about the rest!

Ceren SERT

OYDEM'e İngilizce Konuşma Kulübü ve İspanyolca kursu için geliyorum. Verilen eğitimden ve bütün çalışanların güler-yüzlülüğünden çok memnunum.OYDEM her dilde farkını ortaya koyuyor.

Bilge AYDİLEK

İspanyolca'yı hiç bilmiyor olmama rağmen temelden eğitime başladığım günden beri eğitmenlerim ve OYDEM ailesi sayesinde hem öğreniyorum hem de eğleniyorum

Gülistan YEŞİLYAYLA

OYDEM Facebook