OYDEM DİLOKULU

AVRUPA KALİTE ÖDÜLLÜ DİL OKULU

Kuruculuğunu ve danışmanlığını ODTÜ mezunlarının yaptığı OYDEM DİL OKULLARI, 13-15 Aralık tarihlerinde Hollanda'nın Amsterdam kentinde düzenlenen Avrupa’nın en prestijli ödüllerin den EUROPEAN QUALITY AWARDS 2012 (AVRUPA KALİTE ÖDÜLÜ)'ne layık görüldü. Çeşitli ülkelerden 20 ye yakın firmanın ödül aldığı zirvede düzenlenen panelde, (DTIK) Avrupa Bölge Komitesi Başkanı Hollanda PvdA Parlementerleri yanı sıra Avrupa’nın önde gelen işadamları katıldı. OYDEM DİL OKULLARI bu ödüle layık görülen ilk Türk dil eğitim merkezi oldu.

TÜM ŞUBELERİMİZ: OYDEM ALSANCAK- OYDEM KIDS ALSANCAK - OYDEM KARŞIYAKA - OYDEM KIDS KARŞIYAKA - OYDEM BUCA - GLOBAL KARİYER MERKEZİ ALSANCAK - GLOBAL KARİYER MERKEZİ ANKARA.

OYDEM

ODTÜ MEZUNLARININ KURMUŞ OLDUĞU YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ

OYDEM, 2002 yılında İzmir'de kurulmuş olup,İzmir'de dört şubesiyle hizmet vermektedir.Kurucusu ve Danışmanları "ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ" (ODTÜ) İngilizce Öğretmenliği Bölümü mezunudur. OYDEM, eğitim kalitesine azami önem vermektedir. Eğitimlerinde "Ortadoğu Teknik Üniversitesi" yayınlarından faydalanılmakta aynı zamanda kendi yayınlarını da okutmaktadır.

Firmalara ve kişilere genel ve mesleki İngilizce (Business English) konularında eğitim vermekte ve danışmanlık hizmeti yapmaktadır. Özellikle BUSINESS - YDS - TOEFL- IELTS - HAZIRLIK ATLAMA Kursu gibi uzmanlık alanlarında çok etkin ve başarılıdır.

Oydem İngilizce Kursu İZMİR ALSANCAK,KARŞIYAKA ve BUCA şubeleriyle eğitim vermektedir. Uzman ve deneyimli eğitimcilerimizin desteğiyle şirketlerin ihtiyaç analizlerine yapılarına göre hedefe yönelik çağdaş eğitim sistemleri uygulamaktadır. OYDEM de "Communicative Approach" yani “ İletişimsel Yöntem” kullanıldığından konuşmaya yönelik öğrenci merkezli bir eğitim uygulanmaktadır.OYDEM DİL OKULLARI ayrıca GLOBAL KARİYER MESLEK EĞİTİM kurslarının kurucu ortağıdır.

TÜM ŞUBELERİMİZ: OYDEM ALSANCAK- OYDEM KIDS ALSANCAK - OYDEM KARŞIYAKA - OYDEM KIDS KARŞIYAKA - OYDEM BUCA - GLOBAL KARİYER MERKEZİ ALSANCAK - GLOBAL KARİYER MERKEZİ ANKARA

HEMEN BİLGİ ALIN

Adınız,Soyadınız
Doğum Yılınız
E-Posta
Telefon
Mesajınız

ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ

Kendimi çok rahat hissettiğim, konuşmaktan korkmadığım ilgi dolu hocaların yer aldığı bir kurum. İyi ki buradayız.

Emre SÜNER - Berkan OTÇU

İngilizce konuşmaya çalışırken çekinmediğim bir yer buldum. Burası bir harika dostum !

Büşra ALTINOYMAK - İREM KARAŞEN

İhracat ile ilgili bir firmada satış sorumlusu olarak çalışmaktayım.Heyecanımı yenmek için Konuşma Sınıfında eğitim alıyorum.

Hatice YAZICI

OYDEM is the best, forget about the rest!

Ceren SERT

OYDEM'e İngilizce Konuşma Kulübü ve İspanyolca kursu için geliyorum. Verilen eğitimden ve bütün çalışanların güler-yüzlülüğünden çok memnunum.OYDEM her dilde farkını ortaya koyuyor.

Bilge AYDİLEK

İspanyolca'yı hiç bilmiyor olmama rağmen temelden eğitime başladığım günden beri eğitmenlerim ve OYDEM ailesi sayesinde hem öğreniyorum hem de eğleniyorum

Gülistan YEŞİLYAYLA

OYDEM Facebook